saturn citadel(küresel server)

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve *Master-Chief* tarafından 19 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Saturn citadel'i imha edince ödül olarak ne veriyor(seprom,uridium,credi vs.)İnternette ve forumda aradım fakat bulamadım bu npc hakkında bilgisi olan var mı?

2. [​IMG]

Bende %44 şeref puanı desteği varken kestiğim halidir. Şerefi hesaplarken bunu göz önüne alırsın.

3. Yok hocam ben pvpdeki güçlü olan npcden bahsediyorum ve açıkçası verdiği uri,credi ve sepromu daha çok merak ediyorum.

4. pvp haritalarında saturn citadel mi çıkmaya başladı ? Bilmiyorum o konuyu.

5. sanırım küresel serverle alakalı bir durum :)

RUBEN_VS_ARIANA bunu beğendi.
  6. (shock) .Haklısın olabilir. Soru eksik olunca cevapta tam olmuyor malesef. :)

korsanjack bunu beğendi.
  7. Biliyorsunuz diye bahsetmemiştim ben çok eski oyuncuyum da yeniden oyuna küreselde başladım. Diğer serverlarda bu gemilerin pvp de olmadığını bilmiyordum :)

Dontforgetme bunu beğendi.
  8. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Oyuncularımız gerekli cevapları vermiştir kendilerine teşekkür ediyorum.

Saygılarımda,

Amiral34.

9. Sayın modum ben asıl sorumun cevabını henüz alamadım lütfen konuyu kilitlemeyin. Küresel serverdaki pvp haritalarında çıkan saturn citadelin içeriklerini kast etmiştim...

10. wiladew

wiladew User

plutus kapısındaki citadel bu

11. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Konu araştırmalarım sürüyor cevap için bekletebilirim

Saygılarımla,

Amiral34.

12. 12.01.2022 - 00:59[​IMG]44650 Şeref Puanı kazandın
    12.01.2022 - 00:59[​IMG]6377000 TP kazandın
    12.01.2022 - 00:59[​IMG]Saturn Citadel türünden bir uzaylı gemisi imha ettin.
    12.01. 00:59 Ekstralar satın alındı + 4,675 U. SANIRIM KATKISIZ YANİ KATLAYICI PET PROTOKOLÜ OLMADAN 4000 SEPROM.kredi yok.

Sayfayı Paylaş