Savaş Bileti Anahtarı Hk.

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve TORBACI tarafından 19 Nisan 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TORBACI

TORBACI User

Henüz savaş bileti ve anahtarı almadım görev de yapmadım yeni başladım. Direk savaş bileti anahtarı alıp Goliath plus gemisini almak istiyorum SBA satın almak istiyorum lakin kafamı kurcalayan kısım Bu Lüks Savaş Bileti Paketindeki 15 Savaş Bileti Anahtarı ve 10.000 UCB-100 Cephanelik bonus ile hedeflerine uçacaksın. Not: Paket alındıktan sonra artan Savaş Bileti Anahtarları krediye dönüştürülür. deniliyor burada kastedilen görevleri yapmadığım takdirde alınan anahtarların krediye dönüştürülmesi mi yoksa etkinlik bitiminde mi krediye dönüştürülmesinden mi bahsediliyor tam olarak açıklayacak bir moderatörüm ya da oyun arkadaşlar var mı

2. Etkinlikte verilen sadece geminin tasarımıdır. Geminin kendisini oyun içinde Birleştir kısmında parçalarını birleştirerek yapabilirsin. Savaş biletini alınca da bitirdiğin her hedef sana anahtar verecek, hepsi toplamda 160-170 kadar anahtar veriyor, anahtar takası kısmından senin geminin gelişmesi için gerekli malzemeleri anahtarlarla takas edersin. Kullanmadığın anahtarlar olursa etkinlik bittikten sonra krediye dönüştürülür. Ekstradan anahtarıım olsun diyorsan o paketi de alırsın.

Son düzenlenen: 20 Nisan 2024
    TORBACI bunu beğendi.
  3. TORBACI

TORBACI User

yani ben direk savaş bileti anahtarı alıp oradan ögeleri takasla alabilirim görev yapmak istemiyorum anahtar çekip almak istiyorum

4. Aliens

Aliens User

Öncelikle SBA takasında sunulan geminin kendisi değildir
    gemiyi yine Birleştir bölümünden almalısınız ancak bu şekilde tasarımları kullanabilirsiniz. Hiçbir savaş bileti etkinliğinde tüm hedefleri yapmış olsanız dahi azami sınır olan 250'ye ulaşamadığınız için 15 SBA veren paketi rahatlıkla satın alabilirsiniz. Orada denilmek istenen 250 anahtarınız varsa bundan sonra alacağınız her SBA paketi anahtar veremeyecek.

5. Şimdi anladım bu verdiği Goliath Plus gemisine sahip olanların alacağı gemi tasarımı yani kendisi değil o zaman ben boşuna aldım Neyse Allergichen arkadaşımızın konuya hakim olmaması sorun oldu az

6. Eksik bilgi verdiğim için üzgünüm, gemi ile ilgili olan kısmı nasıl atladım inan bilmiyorum ama başlıkla konu içeriği uyumsuz olduğu için olabilir. Yeni başladıysan aldıkların boşuna değil bilakis daha hızlı gelişmene katkı sağlayacaktır. Goli Plus alınca hemen güçlenmiyorsun onu da belirtmek istiyorum, yeni başlayan bir oyuncu öncelikle Prometheus lazerlerini,Ar-Ge ve Skylab ile ilgilenir. Alacağın Goli Plusa LF3 koyup ne yapmayı hedeflediğini de merak etmedim değil :)

͏ü͏m͏i̇͏t bunu beğendi.
  7. 82LiLeR

82LiLeR User

rigel naber kibar cık şu adminler egolarından umursamıyoerlar şu tutucu kullananarak yan çarı keserek etkinlilere puan kasanlar x4 kasmak abg ye çift gemi yapıp girenleri ne zaman ebediyen banlıcaklar seni sever admin ler motor yağı ile yağlarsın sen bilirsin işini

8. Şuan kampanya var, iyi bir gemi kararsız lf4 ler bo2 ler hızlar, pet ve irisler ve tüm funları full şekilde içinde bulunduran daha daha dolu paketler... Savaş bileti almak yerine bu paketlerden birini almak yeni başlayan birisi için daha mantıklı olacaktır.

Bu da linki:

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Nisan 2024
    ͏ü͏m͏i̇͏t bunu beğendi.
  9. savaş bileti anahtarı alıyorsun tamamladığın savaş biletleri ekstra olarak savaş anahtarı veriyor onuda ödüller sekmesinde haracayabiliyorsun her anahtara göre ödül var g plus tasarımları sadece tasarımdır gemi olarak kullanılamaz kullanılması için birleştir kısmından gerekli materyalleri toplayıp gemiyi birleştirmen lazım saygılar............

10. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Link değil SS atınız.

11. Kampanya var var da oyunun içinden geçmişler abi bu nedir ya o kadar zorlaşmış ki 3.partiyi yasallaştırmışlar şuan solaris olan paketi alım 20 pro görevini bitirdim 5 günde 2.5 milya tp ulaştım ama gel gör ki gemide hasar yok uri kasılmıyor elle palla mı toplayam görev mi yapam saçma bir yola girmiş gelen etkinlikler ayrı bi saçma pve sunucusunda savaş biletlein yüzde 80i pvp almıyorum bu saatten sonra paket pemium bile almam ders oldu bu bana darkorbit gerçekten bitmiş uri kasacağımız etkinlik bekliyorum çok şükür gelmiyor etkinlikler saçma ileliyor