Duyuru Savaş Bileti Anahtarı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve trbey tarafından 13 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. trbey

trbey User

Savaş bileti anahtar bugu uzun zamandır olağan bir durum ve hala daha kapatılmamış olması ve bununla ilgili bir çalışmanın duyurulmaması şaşırtıcı değil zaten hali hazırdaki birçok Bug ve 3. parti yazılımlar ortada fink atarken biz sadece sabırlı olalım onlar herzamanki gibi olması gerekenleri yapmasınlar. Vicdanı varmı acaba bu teknik ekibin. O bugu kullananlar okadar şey alabiliyorken biz herşeyi az az almamız ve bununla birlikte oyunu ne diye oynayalım adamlarda feriştah gibi modüller var.

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  2. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

İlgili bug bildirimlerini Support'a yapabilirsiniz. Ardından raporlama yapılacaktır.

İyi Forumlar.

3. trbey

trbey User

Hiç kimse işini yapmadıktan sonra ve ben hariç kimseyi ilgilendirmiyorsa ben şu saatten sonra pes ettim ne yapılıyorsa yapılsın. Ben daha kılımı kıpırdatmam.

4. Sen halen olayın ciddiyetini anlayamamışsın :D

Bak kimse konu açıyor mu yok ;)

Bir ton zamanında konu açtım ticket açtım videolu şekilde mail attım support üstüne düşen görevi yapıyor yani raporluyor.

Raporlama yaptıktan sonra sıkıntı başlıyor çünkü ortada teknik ekip yok!!!

Oyun bozuk olduğunu herkes biliyor sence teknik ekip olsa aylarca bir ton sorunlar düzelmez miydi?

Bazı şeyleri zorda olsa kabullenmemiz gerekiyor.

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  5. Mineral

Mineral User

Lütfen sakinliğinizi koruyun ve rica ediyorum kavga etmeden dövüşelim