Savaş Bileti Anahtarlarını Ne Yapmalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve xXGöKMeLixX tarafından 21 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. merhaba 26 hedefin yaklaşık 22 sini filan tamamlayacağım elime 100 kadar anahtar geçecek bunlarla en iyi ne yapılır takas olarak veya kutu mu açayım
   
 2. korkmazb1

  korkmazb1 User

  kutu açmanızı tavsiye ederim
   
 3. İhtiyacın olanları (IAC, gemi vs.) takaslayıp geri kalanlarını şiddetle kutu açmanı tavsiye ediyorum dostum
   
 4. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba,

  Bence kafadan kesin olarak eksen ışın regülatörü 10 tane alın geri kalanı geminin ihtiyacına göre yapmanızı öneririm.

  Modül ihtiyacı varsa modüle oynayın,
  Tasarım seviyorsanız tasarım alın,
  Gemi ihtiyacı varsa 2 gemiyi alın.

  Saygılarımla,

  Amiral34.
   
 5. oben

  oben User

  ben ıac vs aldım kalan 90 taneyi çöp sandık açtım 53 tane xv02 modül çıktı goli plus tasarımlarının 2 side çıktı ama plus yok.
   
 6. Ben hedeflerin 24 tanesini bitirdim elime geçen 10 adet anahtar arkadaşlar 100 anahtardan bahsediyor onu anlayamadım nasıl oluyor?
   
 7. savaş biletini alırsan yaptıgın görevlerin sağ kısmında olan savaş biletleride geliyor. Dükkanda satın alabilirsin uridiumla
   
  ~T~A~R~K~A~N~[ALEM] bunu beğendi.
 8. oben

  oben User

  200bin uriye dükkandan savaş biletini alırsan 160 küsür sanırım anahtar geliyor ama hedefleri 26 yaparsan yapmazsan almana gerek yok ilerlemenin 2 kısmı var biri paralı yani urili diğeri ilerlemeyi bitirdiğin anda sana gelir..
   
  ~T~A~R~K~A~N~[ALEM] bunu beğendi.
 9. 41krvfb41

  41krvfb41 User

  bende hedeflerin 23 tanesini tamamladım ama elime anahtar hiç geçmedi.22 hedefi tamamlayıp nasıl 100 anahtarın oluyor?bilgim yok bu konu hakkında o yüzden sormak istedim.
   
 10. Çok teşekkür ederim arkadaşım verdiğin bilgi için 200bin uri verdim 136 anahtar verdi :)
   
 11. çok teşekkür ederim arkadaşım
   
 12. joetly

  joetly User

  tamamiyle senin ihtiyacın doğrultusunda harcama yapman gerekiyor.

  misal benim spc ve dmg modüllerde solace gemisi için eksiğim olduğundan onları aldım (solace çıkma olasılığı düşük olduğu halde onları denedim orcus ve centurion modüllerim kendi halinde iyi oldukları için onları almadım) diğer geri kalanlarla 125 gg ekstra enerji ve iac aldım.

  gg ekstra enerji almamın nedeni toplamda 625 adet olduğundan bir sonraki etkinlik için uriye çevirmek gibi düşünüyorum. kapı açtıkça hem uri hem de elit cephanem fazlasıyla mevcut şu an. günde yaklaşık 1 saat gibi oynadığımdan hem uri hem cephane sıkıntısı çekmiyorum. enerjileri bence atlama.
   

Sayfayı Paylaş