Savaş bileti takası

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Eylül tarafından 16 Ocak 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Eylül

Eylül User

Hesabımda modül hiç yok yeni gemilerden de hiç gemim yok solace veya aegis elit kullanıyorum savaş biletlerini ne alacağıma tam karar veremedim şuan için 10 kırmızı, 10 sarı modül, zephyr gemi, arge dosyası ve EİR almayı düşünüyorum ama zephyr konusunda emin değilim uzak menzil vurması dikkatimi çekiyor ama oyun oynarken nerelerde ne kadar işe yarar bilmiyorum
    size savaş biletleriyle ne alayım?

2. Worly1050

Worly1050 User

Sana tavsiyem Zephyr gemisini alman çünkü rahatlıkla uzaktan NPC kesebilirsin ayrıca önceliğin Zephyr gemisinden sonra kesinlikle modülleri almak olmalı ve sonra arge dosyası en son da fırsat olursa EİR almalısın.

Bunlar haricinde farklı bir alternatif olarak da IAC alabilirsin Diametrion da biriktirir yakın bir zamanda Plus serisi gemilerden hoşuna gideni alabilirsin.

3. Eylül

Eylül User

normal yaratıkları keserken bir sorun yaşamıyorum bunlardan kastım 5 2 dekiler, bl de impulseler, ve normal x1den x8 e kadar olan yaratıklar. Bu mapların haricinde zephyr hangi yaratıklarda işime yarar bunu bilmiyorum invoke veya mindfire de işe yaparmı mesela.
    modül konusunu pek anlamıyorum DMG-XT10 ile DMG-XHD01 arasında ne gibi farklar var hangisi daha avantajlı olur benim için bilemiyorum

4. Worly1050

Worly1050 User

Açıkçası DMG-XT10 modülünü öneriyorum Orcus ve Centurion gemilerini daha yüksek olasılıkla etkileme şansı olmakla beraber bir çok gemiye en az %10 olmak üzere destek çıkarabilirsin.
    Zephyr konusuna gelince İnvoke ve Mindfire için işe yaramaz diye düşünüyorum ana npcden hasar yemesen bile etrafında çok fazla npc oluyor o yüzden o mantıkla alma.

Bu arada discord kullanıyorsan oradan daha aktif yardımcı olabilirim foruma iki üç saatte bir giriyorum.

5. 450 günlük dosyası gelişmekte olanlar için ideal 40 ganimet anahtarı 625 EE 250 IAC bence sabit alınması gerekenler geri kalanıda haritalardaki çöp kutuları açabilirsiniz hem günlük dosyası hem EE yeşil ganimet gemi dizaynı ve kararsız modülde edinebilirsiniz.bazı zamanlarda çöp kutuları toplamak inanın takastan daha karlı oluyor 5-6 kararsız modül düştüğü oluyor anahtarı günlük dosyası vs cabası.bana göre yazdığım sabit alınmalı gerisi haritada açılmalı gelişmekte olanlar için.

6. Eylül

Eylül User

aslında gemim çok da kötü sayılmaz eski gemim vardı birazda uri vardı hafta sonu zeta yapıp 20 pro ürettim toplam 30 pro lazerim oldu 9 irisim argede 35 de şuanda
    Ganimet anahtarı ve EE çok lazım olacağını düşünmüorum gemimin şuanki halinde EİR IAC Dosya alayım yukardaki arkadaş XHD01 yerine XT10 sarı ve kırmızı modül alayım kalanını da mapda açayım diyorum Zephyr hakkında görüşün ne maplar çok zorlamıyor beni Zehpyr ın menziline çok ihtiyaç duyacağım yeni bir yaratık varmı ona göre gemiyi alayım gereksiz gemi almayım diyorum

7. Worly1050

Worly1050 User

Senin koşullarında bir gemi için Zephyr önermiyorum. Çok ekstra bir şeyi yok ve zaten öyle kullanabileceğin npcler de yok.

8. ben hiç ihtiyaç duymadım ilerde alabilirsin belki şimdilik gerek olduğunu sanmam.

9. Eylül

Eylül User

Cevaplarınız için teşekkürler
    Konu kilitlenebilir.

10. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Talebiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

Türkiye Takımı!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.