savaş bileti

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve BugraKY58 tarafından 22 Şubat 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. BugraKY58

BugraKY58 User

arkadaşlar çok fazla gelişmiş bir gemi değilim solace ve solaris var elimde güzel gemi 7 ile 8 k arası vruuyorum sizce savaş biletinden ne almam mantıklı olur

2. Iac kesinlikle al derin plus gemi yaparken lazım olacak tetrathin alabilirsin mapdan kasması çok sıkıcı hydra yapmana lazım olacak. Goli tasarımı ve berserker de aldım ama solarisi almadım abg fazla dönmediğim için ve hades gruplarında mutlaka 1 2 kişi denk geldiği için pek gerek görmedim kalanına modül alabilirsin
    ben şahsen ucuz olan modüllerden alabildiğim kadar aldım goli plus a gelme şansı yüksek diye ama centrion veya orcus istiyorsan xt10 modülleri de alabilirsin

3. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

İhtiyaç durumunuza göre seçim yapmanızı öneririm, belirttiğinize göre gelişmekte olan bir gemiye sahipsiniz yükseltmeler için EİR ve Oil tercih edebilirsiniz. Ya da modül bakımından eksiğiniz varsa modüllere yönelebilirsiniz.

İyi forumlar.