Savaş biletinden mimesis almak

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve teo-adam tarafından 16 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. teo-adam

teo-adam User

Herkese merhaba, aklıma takıldı eğer savaş biletinden mimesis gemisini alırsam gemi bende önceden olduğu için 200 k uri (Kuiper kapısında ki gibi) alabilir miyim?

2. Mümkünse bile pek mantıklı değil gibi geldi. Uri her zaman kasılır ama anahtarla alınan xt10 falan etkinlikten etkinliğe geliyor. Tabi senin tercihin...

3. ateistkeci

ateistkeci User

Gemi varsa 10k Uridium veriyor bu tür şeyler, 200k Uridium Kuiper kapısına özel

4. tryhardD

tryhardD User

yani şunu diyeyim: hafta içi salı çarşamba perşembe günlerinde düşme ihtimali olduğu için alman çok da makul değil ama illa alacaksan da chromium etkinliklerini takip et en son etkinlikte 80k chromiuma gelmişti o biletle modül alman daha makul

5. Arkadaşların aksine ben eğer istiyorsan al derim, 30 anahtar gayet makul, sonuçta bir ''gemi''
    Makul olmayan ise ''tasarım''

Birleştirden epey masrafli inşa ediliyor..
    Ki oil çok önemli bir kaynak

Gg desen, en az 2000 tane kapı yaptım şu özel ödüllü (hafta içlerinde!) tek bir gemi bile düşmedi. :)

Gemimde eksik olmadığı için, ve koleksiyoncu olduğum için ben aldım, ama arkadaşların dediği gibi eğer herşeyin tam takir değilse, yani anahtarlarla başka ihtiyaçlara yönelebilirsin, sonuçta kullanmayacağın bir gemiyi almanın mantığı yok.

Burada hemfikiriz,

Fakat dediğim gibi 30 anahtar bence gayet makbul,
    Ki darkorbit bu ne zaman ne yapacağı belli olmaz, yarin bakarsın en iyi gemi nimesiz olmuş,