Savaş confisi

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve BaYJoKeR tarafından 25 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Savaş için confi nasıl olmalı

1. 1. conf ( full lazer + hız jeneratör ) / 2. conf ( gemide hız+diroitlerde full kalkan)

oy sayısı 3
    75,0%
  2. 1. conf ( full lazer + hız jeneratör ) / 2. conf ( gemide full kalkan + diroitlerde full lazer )

oy sayısı 1
    25,0%
  1. BaYJoKeR

BaYJoKeR User

Merhaba

Savaşmak için gemimi nasıl dizmeliyim ? Tecrübeli ve savaş konusunda deneyimli arkadaşların tavsiyesine ihtiyacım var.

2. BaYJoKeR

BaYJoKeR User

1. confi avcı olacak ama ikinci confiyi nasıl dizmeliyim onu çözemedim.

3. noktakoyam

noktakoyam User

ikinci confiye geçerken zaten oyun donar, tek konfi yeter . ama ben full hiz 10 kalkan 10 lazer öneririm

BaYJoKeR bunu beğendi.
  4. BaYJoKeR

BaYJoKeR User

Teşekkür ederim.

5. Modüllerine göre ve oynadığın gemiye göre değişir detay verir isen yardımcı olabilirim.

6. BaYJoKeR

BaYJoKeR User

goli plus kullanıyorum. 11 hız / 19 hasar / 17 kalkan / 3 kalkan delme / 20 dp var. ( saydıklarımın hepsi 4 modülün toplam hali )

7. Kaçınman yok ise 1. konfi full hız droitler lazer 2. konfin full hız droitler en az 10 kalkan olmak üzere oyun stiline göre 10 kalkan veya full kalkan atabilirsin bence tabi tavsiye :)

BaYJoKeR bunu beğendi.
  8. BaYJoKeR

BaYJoKeR User

Teşekkürler

9. smoonrise

smoonrise User

Oyunun ilk yıllarından beri genel konfi seçimleri ;

Saldırı konfisi : Ağır konfi irisler full lazer gemi içi full kalkan genelde halka halinde dolu halde bırakılıp hız konfisi ile gezilir / Avcı konfi irisler full lazer gemi içi full hız genelde Kaçış konfisi halka ile dolu halde bırakılır ve bu avcı konfi ile güvede gezilir

Kaçış konfi : Genelde irisler full kalkan gemi içi full hız ve halka ile dolu halde yada kapl düzeninde dolu kullanılır kapı - görev - kasılma - etkinlik v.s kamikaze yada gemi özellik dolma süresi içi gibi unsurlar için dayanması için full kalkan duruma göre ihtiyaç halinde savaş vs atmak gibi irisler yarısı kalkan yarısı lazer veya 4-5-6 adet lazer gerisi kalkan ile biraz daha vuruş etkisi eklenebilir kişiye kalmış .

Benim aklımdakiler tecrübelerim bunlar işe yarar umarım .

Son düzenlenen: 27 Temmuz 2024
    BaYJoKeR bunu beğendi.
  10. BaYJoKeR

BaYJoKeR User

Teşekkürler.