Öneri Savaş istasyonları tehtide görede vurmalı!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ahmettyran tarafından 28 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ahmettyran

ahmettyran Guest

Ben MMO luyum arkadaşım EİCli mesela vruya istasyon kuruyoruz.[MMO adına] 2 kişiyiz mmolu biri geliyor savaş istasyonunun ortasında Eicli arkadaşa sıkmaya başlıyor. Eicli arkadaş çift yönden (hem vru, hem mmo)dan hasar yiyor ve patlıyor. Ben onu korumak için şirket dostuma sıkıyorum aynı duruma düşüp patlıyorum. O sırada vrulular istasyonu felç ediyor ve iş bitiyor.

Bana göre savaş istasyonu bana sıkanlara veya benim sıktığım oyunculara ateş etsin böyle bir sistem getirilsin. Yoksa savaş istasyonunun mantığı neki ? Şimdi ben vrudan 2 kişi ayarlasam savaş istasyonu yıkmaya gitsem koruyanları 2 arkadaşa hallettirsem arkadan istasyonu yıksam yok böyle bişi.

2. Merhaba ;

Kasım 2014 Geliştirici Blogunda 'nda var olan bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum ;

Yani demek oluyor ki Klan Savaş İstasyonları'nın üstüne düşülecek ve gerekli düzenleme yapılacak. Kim bilir, belki de sizin fikriniz de uygulanır :)

Fakat anket açmamışsınız konunuza, yeni bir konu açıp anket eklemeyi unutmayınız.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

ahmettyran bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.