Öneri Savaş İstasyonu

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve xXTheMexXx tarafından 5 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. xXTheMexXx

xXTheMexXx User

Savaş istasyonu. Bildiğiniz üzere bir klan içerisinde bulunduğunuzda X-3 X-7 haritaları dahil ve bu haritalar arasında da kurulabilen ek bir klan avantajı gibi birşey diyeyim. Ancak bu klan avantajı neden çok zayıf ? Ben full 16 sv modül kuruyorum tek gemi gelip kesiyor istasyonu. Malum gemi Mimesis. İlk çıktığında Tartarusa da karşı çıkmıştım onun özelliğini düşürdüler gerektiği gibi. Ama bu mimesisin özelliği fazla değil mi ? Roket ince ayarını aç iç içeye çek vur ancak öyle vurabiliyoruz gemiye. Yeteneği bitmiyor geminin istasyon sabaha kadar vursun adam istasyonun ortasına bırakıyor kalkan çekme lazeri ile yemek yiyor pc karşısında. Zaten gemiye bir şey olmuyor deyip. Bu konuyu açma sebebim mimesisin özelliğinin sınırlandırılması ha birde bakın herkes diyor haritalar Cyborg kesemiyoruz, edemiyoruz. Mimesisle savaşmamışlar sanırım bu arkadaşlar. Neyse ikinci mesele ise bu istasyon mantığı çok yanlış yapılmış. Delta kapısındaki Lordakium-Protegit ilişkisinin savaş istasyonlarında olması lazım. Adam silah modüllerine dokunmadan istasyon modülünü kesiyor. Anlatabildiğimi düşünüyorum, Anlamayan var ise TR2 CAD1 bu nicke mesaj atabilir akşam 8-12 arası. İyi oyunlar.

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Mimesis için bir Spearhead gemisi ile yeteneğin bozabilir ve gemiyi savunmasız bırakmayı deneyebilirsiniz. Bunun dışında DP mayınlarıda bir başka çözüm olabilir.

Bahsettiğiniz fikir için Güncelleme ve Fikir Havuzunda konu açabilirsiniz. Konu yeterli desteği görürse haftalık raporlara eklenecektir. Şahsım adına sunduğunuz fikir savaş istastyonlarının kullanımını artıracak güzel bir yöntem olduğu için beğendim.

İyi forumlar.