Savaşta kıdemli uçuş düzeni kullanmanın mantığı nedir?

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve KruelSiege tarafından 7 Eylül 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KruelSiege

KruelSiege User

Gerek oyun içinde gerekse YouTube videolarında savaş sırasında oyuncuların kısa süreliğine de olsa kıdemli uçuş düzenine geçtiğini görüyorum. Bu, muhtemelen yanlışlıkla yapılmıyor. YouTube'da DarkOrbit ile ilgili içerik üreten birini takip ediyorum. Videolardan birine üçüncü parti yazılım kullananların "kıdemli attığı" ve bunun adil olmadığını yazmış biri. Yorumu anlamadım ama bugüne kadar gördüklerimden yola çıkarak savaşta kıdemli kullanılmasının arkasında etik olmayan bir sebep yattığını düşünüyorum. Bildiğiniz üzere kıdemli, vuruşu düşürür ve savaşta kullanılması pek de mantıklı değildir. Bu konuyu açıklayabilecek biri var mı?

2. bence bi aşağılama hareketidir rakibi kolay yendim kıdemliye de geçtim diye

KruelSiege ve .Mephistos. bunu beğendi.
  3. smoonrise

smoonrise User

Hakaret ve alay etme amaçlı kullanılıyor , geneli bu yeni jargon olan '' Kolaysın - Basitsin '' anlamı için kullansada birçoğuda uçuş düzenindeki Şeref puanı verme üzerinden ima ile yapıyor bunu , bir benzerini yeni çıkan ifadeler üzerinden X kullanıp kemik işareti üzerinden hakaret iması ile karşısındaki düşmana yapıyor , engelleniceğini zannetmiyorum ifade ile yapılan belki değiştirilir ama bu seferde başka ifadelerden imalı gönderme yaparlar ama kıdemli için bir engelleme olacağını zannetmem .

KruelSiege ve .Mephistos. bunu beğendi.
  4. KruelSiege

KruelSiege User

Cevaplar için teşekkürler. Kilitlenebilir.

5. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Talebiniz üzere kilitlenmiştir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.