Geri bildirim sayborg birleştiremiyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 16_murat_16 tarafından 17 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. iyi bayramlar arkadaşlar ben sayborgun tüm parçalarını tamamladım ama sayborgu birleştiremiyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz

2. Birleştir yeşil değilse bir şey eksik olabilir.Birleştirme yaptıysan toplayada basman lazım.

3. heşey fazlası ile var ama yeşil yanmıyor 479 oil 20 hp 16 mt var ama olmuyor

4. Sistemde hata olabilir,gözden kaçan bir eksik olabilir tekrar gözden geçir.Oyunu ve tarayıcıyı yenile geçmişi sil belki işe yarar.Mevcut kullanmış olduğunuz gemi almanıza mani olabilir (goli olmadan tasarım alınamıyacağı gibi)

Son düzenlenen: 17 Haziran 2018
  5. sayın delibedri ben dediğinizin hepsini yaptım herhangi bir eksiklikte yok ama yinede yanmıyor bu sorunu lf4 magmada da yaşıyorum bazen yeşil oluyor bazen olmuyor sizden ricam bunu üst yetkililere bildirip sorunu haletmek

Son düzenlenen: 17 Haziran 2018
  6. Aliens

Aliens User

Merhabalar,

Şöyle bir şey mi yazıyor acaba?
    Birleştirme yok: Zaten seçili nesneye maksimum miktarda sahipsin.

Bu yazı mı var yoksa sadece birleştir mi aktif değil?

7. Petine 1 2 kutu toplatip dener misin?

8. tmm tşkler ben sorunu çözdüm kolay gelsin ilginiz için tşkler

9. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Oradaki imleci kaydırdığınızda H-NCO da istediğini görebilirsiniz, sanırım hatanız bu idi.

Sorun çözüme kavuştuğundan, kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.