Sayborg DP ve Kalkan Modülü

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve **Derman** tarafından 19 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. **Derman**

**Derman** User

sayborgun dp veya kalkan modülü var mı?

2. SELGAE

SELGAE Guest

Merhaba,

Sayborg gemisi için kararsız DP ve kalkan modülleri mevcut. Bazı kararsız modüllerden şansa bağlı olarak Sayborg gemisi için elde edebilirsiniz. Kararsız modüllerden bazılarının isimleri: HP-ZPVP02, SHD-ZPVP02. Ancak dediğim gibi bunun dışında birçok modülden şansa bağlı elde edebilirsiniz.

Onun dışında, istediğiniz modüller içerisinden, bulabildiğim bir tane kararlı modül var. O da HP-CHT01. +12% DP özelliğine sahip. Chromin etkinliğinde verilmiş daha önce.

İyi forumlar :)

.Hakan. bunu beğendi.
  3. **Derman**

**Derman** User

modum kararsız derken?... yani doğru mu anladım dp ve kalkan modülleri var değil mi?

4. SELGAE

SELGAE Guest

Cevap evet. Modüller mevcut. Modüller kararlı ve kararsız olarak ikiye ayrılıyor. Kararsız modüllerin özelliklerini stabilize ederek değiştirebiliyorsunuz. Şansa bağlı yeni değerler geliyor.

Kararlı modüller ise stabil modüllerdir ve değerleri sabittir.

5. oben

oben User

SOLOTÜRK!80, **Derman** ve SELGAE bunu beğendi.
  6. **Derman**

**Derman** User

vaybe :) peki onları şuan elde etmek mümkün mü?

7. oben

oben User

elde etme imkanı var ama hangi gemiye çıkar bilinmez.plutus etkinliği savaş bileti takas yoluyla ve ilerlemeleri tamamlayarak ve haritada çöp sandık diye adlandırdığımız savaş bileti sandıklarından çıkartabilirsiniz.ben lazım olan eır ıac günlük dosya gg bölünme kristali aldıktan sonra kalan savaş bileti anahtarlarını haritada sandık açarım.

**Derman** bunu beğendi.
  8. SELGAE

SELGAE Guest

Gerekli cevaplar verildiğinden konunun kilitlenmesi uygundur.

**Derman** bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.