Sayborg gelmiş geçmiş en güzel gemidir.

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve shamelesburger tarafından 19 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Durun bakalım bir öğrenelim neye göreymiş bu farklılık mı gösteriyor. :)

İyi Uçuşlar!

markhumor.q bunu beğendi.
  2. Valla dört gözle bekliyorum. Çok güzel o tasarım ve hiç kimsede görmedim.

YARGU bunu beğendi.
  3. HeRKüL300

HeRKüL300 User

Bana solace %5 hız %15 hasar çıksak 10 numara olur solacede başka gemiye geçmem

4. TheEndGame

TheEndGame User

çıksakta öyle durduk yere çıkmıyo işte etkinlikleri takip edip alman gerekir en son agutusta verdiyler bi kaç gün önce.

5. bende solace için %11 hız %15 dp ve %17 lazer hasarı var.gemi güzel oldu hızlı ama orcus dada toplamda %34 kalkan delme ve %32 lazer hasarı var..delme özelliğinden dolayı bununla kasılıyorum ama gemi çok yavaş..yinede .solaceye nazaran daha rahat oluyor..

Dontforgetme ve titans___ bunu beğendi.
  6. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Kasılma Hızı > Gemi Hızı :D

7. titans___

titans___ User

OOO süper benden çok daha güzel kaç modül den sonra çıktı bu bende en fazla yüzde 12 kalkan delme ile yüzde 14 Npc hasarı ile yüzde 14 lazer hasarı çıktı orcusa Holo da aynı Sovereign de 19 Farklı Fraksiyon tek o yüksek o gemiye de başka modülü yok hem farklı fraksiyon da neyin nesi ben anlamadım .

...VENÜSLÜ... bunu beğendi.
  8. orcusun modullerini ikiye çarpıp yazdım.gemi özelliği öyle olduğu için..normalde %17 kalkan delme ve %16 lazer hasarı var gemide..modulleri bütün etkinliklere katılarak aldım.genelde herkes xt10 serisi alır ama ben şansımı küçük modullerde denedim.bazıları iyi geldi bazılarını da stabilize ederek tabii bayağı bir zarar ederek şanşla ulaşabildim.goliath plus içiinde küçük modullerden şansımı denedim ama nedense sadece %31 dp modulu geldi..hız yada hasardan yana son derece şansızım.bu arada sayborg içinde %15 kalkan %12 dp %5 kalkan delme %7 hasar modulleri var ama gemi yavaş olunca insanın kullanması gelmiyor nedense...yoksa iyi gemi zamanında bayağı kullandık ama şimdi orcus centurion ve pluslara karşı hayli zayıf kaldı..ama bir sayborg plus a hayır demezdim..

titans___ bunu beğendi.
  9. titans___

titans___ User

aynen bende 2 modüllü Holo hız olması yzüne kullanıyorum bende de malesef çok güzel modül yok DP modülü olanların hasarı düşük son etkinlikde tüm anahtarlardan şöyle dişe dokunur herhangi gemiye faydası olan modül çıkartamadım üstüne EBG den XT10 modül açtım o da hikaye çıktı soğudum açasım da gelmiyor zaten IAC ile Golıath Plus açsam mı açmasam mı yeni Plus çıkartırlar onu mu beklesem ona modül ile uğraşması var TAMAMEN ŞANSA bağlı olunca çok da heveslendirmiyor beni açıkcası zaten adamlar bot da trencilik yaparak geziyor bot da vsler var botda çok gemi kesebiliyorum zaten npc kesen botları kesiyorum zaten .