Sayborg vs Tyrannos Centurion

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve latex-code tarafından 5 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. latex-code

latex-code User

iyi aksamlar biraz önce tyrannos centurion aldım

fakat kime sorduysam centurion tyrannos daha iyi dedi bana bende ufak bi test edeyim dedim

Test NPC si = BOOS LORDAKİUM

Mermi = x2 (SARI TAŞ BESLEMELİ) + %20 GÜÇLENDİRİCİ

roket = plt-2626 ( SEMPROM BESLEMELİ)

5li roket = Eco-10

SAYBORG HIZ = 552

1 - 53.57 saniye

2 - 53.41 saniye

3- 53.55 saniye

TYRANNOS CENTURİON HIZ = 570

1 -53.44 saniye

2- 53.32 saniye

3- 53.35 saniye

ayrıca roket testi yaptım plt 2121 ile her 2 gemide degişten hiç birşey yok (İsabetli Hedefleme Açık ) sayborg en fazla 9600 gördü tyrannos centirunda ise hiç degişmedi 10800 civarı vurması gerekiyodu %10 özeliigi varsa tabi hızda fark var Benim sorum acaba hız hariç diğer özellikleri gerimi aldılar ? iyi günler

2. sanırsam sayborgtaki %10 hasar hepsine etki ederken, tyranos ayrı ayrı etki ediyor.yani ordaki %10 hasar sadece hasara,diğer 10 ise sadece rokete.yani aynı kapıya çıkıyor.geriye sadece hız ve isabet artısı kalıyor.(o isabet artısı ise ne işe yarıyosa %50 hedef cpu kullandım bi işe yaramadı :) ).

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Tyrannos Centurion ve Cyborg arasında roket hasarı anlamında bir fark olmaması gayet normaldir. Çünke her 2 gemi %10 ekstra roket hasarına sahib ki, bu da roket hasarının aynı olmasını rahatlıkla açıklıyor.
    Gemiler lazer vuruşları arasında da 1 lazer slotluk fark varki, bu lazer slotu farkı çok küçük bir hasar farkı oluşmasına neden olur. Lakin Tyrannos Centurion gemisinin sahip olduğu %10 daha fazla isabet şansı, NPC imha ederken size daha az miss atışı olarak geri dönüş sağlayacaktır. Bu sayede aradaki 1 lazer slotluk fark kapanarak Tyrannos Centurion daha hızlı NPC imha etmeyi sağlayacaktır.
    Yaptığınız denemeler yukarda bahsi geçen durumu kanıtlar nitelikte. Yukarda da belirttiğim gibi burada bir sorun bulunmamaktadır.

İyi forumlar.

-UZMAN_ADAM- ve Minerva bunu beğendi.
  4. Selam,

Birlik tayranos tekliflerindeki "Tyrannos Cyborg Paketi: 1 adet Cyborg Tyrannos Tasarımı" Tyrannos Centurion tasarımı gibi ekstra özelliklere sahip midir?

5. Aliens

Aliens User

Hayır, tasarımlarda Centirion geminisinin haricinde diğer hiç bir geminin tasarımı bonus özelliğe sahip değildir. Sadece görsellik ve Tyrannos tasarımlarına özgü öldürme sayacına sahiptir.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  6. aga öyle bir şey olsa toplanak Allah diyek:) , cyborg ne olur öyle var ya aboooo:) :)

7. iki geminin birbirine üstün özellikleri var
    mesela centrion daha hızlı ama her iki geminin hasar bonusları dışında saborgun 1 lazer slotu var
    buna karşın centruion yüzde 10 artı isabete sahip ki sayborgunda tekillik 2 özelliği var ve bu özellik 30 saniyenin sonunda 385bin gövde hasarı bırakmış oluyor önceden ema atan elemanlara özelliği atıp köşeme çekiliyorum rakibim bana yetişip sıkana kadar zaten tamir oluyorum ama onun darbe puanı her geçen saniye dahada azalıyor :D

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Gerekli cevabı veren oyuncu arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Yalnızca görsel bir tasarımdır. Tyrannos tasarımının diğer versiyonları gibi yalnızca öldürme sayısı gösterilmektedir.

İyi Forumlar.