sayfa yüklenmiyor

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ÇEKTAR47 tarafından 28 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ÇEKTAR47

ÇEKTAR47 User

dünden beri bu sorun tekrarlanıyor..ana sayfaya sorunsuz giriyorum hangar skylab v.b benzeri sayfalara sorunsuz geçiyorum ama başla basıp sayfa yüklenip başlaya bastığımda bağlantı kuruluyor yazısı takılıp kalıyor oyun başlamıyor..sorun nedir ve çözümü nedir ?

2. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Şuan oyunumuzda herhangi bir giriş sorunu yoktur. Arka planda açık herhangi bir uygulama varmıdır ? DNS değiştirme gibi vs .

İyi forumlar

_ALPHA_ bunu beğendi.
  3. ÇEKTAR47

ÇEKTAR47 User

arka planda açık hiç bir şey yok ve sorun halen devam ediyor..bağlantı kuruluyor yazısı takılıp kalıyor sayfa yüklenmiyor ama ana sayfa ve diğer sekmeler sorunsuz açılıyor..not başka tarayıcılarda da denedim sorun aynen..

yok mu yardımcı olacak..nedir bu duruma sebep

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ocak 2019
  4. Bende de arada sırada böyle oluyordu çerezleri,geçmişi silip f5 çekip tekrar giriyordum hesabıma.

5. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Hangarınızda olan başka bir gemiye giriş yapmayı deneyin, büyük ihtimalle bağlantı kurulacaktır. Sonrasında tekrar kendi geminize geçerek giriş yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.
  6. ÇEKTAR47

ÇEKTAR47 User

dediğini yaptım fakat değişen birşey olmadı malesef
    sizinde dediğinizi yaptım modum gemi değişti ama oyun sayfası yine açılmıyor

7. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Bağlantı Sorunlarına Sıralı Çözümler adlı konuya buradan ulaşabilirsiniz. Adımları eksiksiz uygulamanız halinde tekrar aynı problem ile karşılaşırsanız lütfen durumu support'a bildiriniz.

İyi forumlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.
  8. ÇEKTAR47

ÇEKTAR47 User

olmuyor olmuyor ne yaptıysam ne önerdiyseniz olmadı

9. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Lütfen durumu Support'a bildiriniz.

İyi forumlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.