SAYIN MODUM BAKARSANIZ SEVİNİRİM

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve korkumakines_174 tarafından 12 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sayın modum carımın giriş id:•ШΉΛT•DΣDİП•GüŁüM•49 bu nese darkorbit yazıp ıdı yazıp şifreyi yazıp giriş diyorum yüklüyor sonra şu linke atıyor beni (*****************) ve beyaz ekranda kalıyor ayrıca msnde etkisiz kaldı sanki car yok oldu ve yine klanda gözüküyor car oyundaki klan görünürlük penceresinde benim car gözükmüyor 6 tane üye ldugu gözüküyor.anasayfadaki klan da ise 7 kişi gözüküyor neoldu carıma suppor acıklıyamıyor bunu calındıgını sölüyor fakat alakası yok yardımınızı bekliyorum.. Teşekkürler.. server tr4 lv 20

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Mart 2014
  2. Sennar23

Sennar23 User

sanırsam ban almışsınız geçmiş olsun.

3. SAYIN MODUM ÇARIMIN NİK ŞİFRESİNİ YAZYORUM BENİ BOŞ BİR SAYFAYA ATIYOR YUKARDA ADAM SİTESİNİ VERMİŞ AYNI O NUN GİBİ YARDIMINIZI BEKLİYORUM TEŞEKÜLLER..

4. Sennar23

Sennar23 User

aynı şekilde sizde ban almışsınızdır geçmiş olsun. o işaret benim bildiğim ban alındığında çıkıyor

5. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Oynadığınız Server i ve Id'nizi Yazarak Support a Yazınız.
    Konu Kilitlenmiştir.

İyi Forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.