Kutlama Görevlerde Revizyon

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ONURBEY tarafından 2 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ONURBEY

ONURBEY User

İyi akşamlar;

Yaptığınız bu güncelleme;

"Cesur pilotlar,

Yarın saat 12:00 civarında gerçekleştirilecek olan güncelleme ile arka planda bazı çalışmalar için sunucular yeniden başlatılacak ve aşağıdaki düzenlemeler gerçekleştirilecektir:

• İyileştirme: Görev gereksiniminde belli gemileri X miktarda imha etme gerektiren tüm görevlerde yapılacak değişiklikle birlikte özel gemi türü imha gereksinimi kaldırılacak, yani herhangi bir gemi imhası göreve işleyecektir.
    İyi forumlar."

Bu yazdıklarınıza o kadar sevindim ki anlatamam, Sizin aracılığınızla, size ve tüm bu güncelleme de emeği geçen herkese teşekkür ederim,

Anladığım kadarıyla bu güncelleme ile, artık şu model gemi kesilecek şartı kaldırılacak ve kestiğimiz herhangi bir gemi göreve işleyecek, eğer böyle ise;

HARİKA :) :) :)

Yalnız izin verirseniz bu güncelleme de az da olsa bir katkım olduğunu düşünüyorum;

Bu açtığım konu da iyi destek almıştım; :)

Görevlerin acilen düzenlenmesi lazım konusu

Sizden bir ricam daha var;

Bl haritalarında görev yapmakta gerçekten zorlanıyorum, mind görevi hala duruyor, süreli görevler hala duruyor,

Defalarca chatte yazdığım halde bir işe yaramadı, Bl haritası gemi dolu ama bir kısmı bot :(

Kolaylaştırmanızı değil ama yapılabilir hale getirmenizi rica ediyorum.

Saygılarımla,

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ocak 2021
    yılmazcan47 bunu beğendi.
  2. linki kaldır yasak ban yersin