Geri bildirim Scaramouchle tanışın görevi tamamlayanlar içeri capsler videolar :D :D

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve wigglewiggle42 tarafından 16 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Görevi tamamlayınca ben (temsili turuncu thishort lü arkadaş :D:D)

Görevi bitiren veya bitiremeyenler temsili capsler videolar buyrun :D:D.

2. garşıdakide ben olam bari..

3. Ol bakalım :D.

4. biraz belim ağrıyor ama senden aşa kalır yanımda yok gibi.

5. Görevi sağ salim bitirdiysen o yeter :D

6. GREED

GREED User

Onun yerine video albümü var orda takılın ;) :D

7. yok be gardaşım 2000 rsb ye 2bn takla atacak kabiliyet bende ne gezer.tamamlamış gibi eğleniyom işte garşında çaktırma..

8. Hmm yanlış yere açıldıysa taşıyalım modum halleder ben medya köşesi diye şey yaptıydım :)

Ben 4. alışımda tamamladım inat ettim naparsın :)

9. Muhabbet amaçlı açılan konular "Konuşmacı Köşesi"ne açılır. Video albümü konusunda fazla sohbete izin verilmez :)

10. Ben 3K uridyumu 5 saat Tallon kassam veya 2 pvp görevi yapsam da alıyorum bu görev boş bildiğin.

Ama adamın tipi hoşuma gitti ;)

11. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Konunuzu Konuşmacı Köşesine taşıyorum.

Oradan devam edebilirsiniz.

Keyifli Forumlar.

12. Merhaba ,

Her canı isteyen resim ya da video konusu açarsa forumun vay haline arkadaşlar.

Video Albümü - Oyun Dışı adında bir konumuz var. Forum kurallarına uygun olarak bu konuya ekleyebilirsiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.