Śchώαгzcгιʍιпαl×ΣŚȻØ nun hikayesi.

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve Blank1st_ tarafından 9 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Blank1st_

Blank1st_ User

Ben ΣŚȻØ pilotlarının kaptanı Sercan. 25 yaşındayım. Adanalıyım, burda doğdum büyüdüm. Yaklaşık 15 yıldır Schwarzcriminal nickini kullanıyorum, bir çok platformda bu takma isimle vakit geçiriyorum. Darkorbitle 2008 yılında tanıştım oyun o zamanlar belirli bir düzen içinde devam ediyordu yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle ben de dahil oldum ve kısa zamanda tüm arkadaş çevremi dehil etmeyi başardım çünkü o zamanın şartlarına göre benim için online oyunların nirvanasıydı Darkorbit.Ilk olarak TR2 sunucusunda [MLK] klanında başladık.Aslında bizi bu oyuna bağlayan en önemli adım da MLK klanı olmuştur. O zamanın diplomasisinde başına bela almak istemeyen kimse bize şaka amaçlı bile tek roket atamaz silahlarını ateşleyemezdi bu yüzden rahatça kendimizi geliştirmiştik. 2 yıl içinde kendimize savaşların ön saflarında yerler bulduk ve oyunun gerçekten bir parçası olmayı başardık. Ama okul, eğitim ve sınavlar gibi sebeplerle oyundan uzun bir süre kopmak zorunda kaldı. Çok uzun zamandır yoktuk ama son 1 aydır kaldığımız yerden devam etmek için geri döndük. Oyun çok değişmiş, artık güçlü güçsüz farkı daha ciddi, söz sahibi olmak için ödenecek bedeller daha fazla olsa da bu beni yıldırmaz aksine daha fazla hırslandırır ve heycanlandırır. Herkes bilir emek vermeden yemek olmayacağını.Ayrıca oyundan uzak kalsak bile ortamlardan uzak kalmadığımızı gerçekten bilenler bilir tüm sunucularda dostlarımız arkadaşlarımız vardı ve aslında biz zaten hep olayın içindeydik. Oyunda bize ait olan yeri kimsenin dolduramadığının da farkındaydık. Bize ait olanı yeniden geri almak için geri döndük. TR1 sunucusunda daha yeni olmama rağmen önemli olanın ekipman değil strateji ve iyi oyunculuk olduğunu gösterdiğim çok kişi olduğunu biliyorum buna inanıyorum diyelim :) Herneyse kısaca TR1-TR5 sunucusundayım EIC şirketindeyim yeni haritalarda bana rastlarsanız bir selam vermekten lütfen çekinmeyin. Herkese iyi oyunlar ...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Kasım 2018
  2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Tekrardan hoş geldiniz. Size bu uzun ve heycanlı yolculukta başarılar dilerim. Oyun çok değişti ama hala ilk eğlencesin kendinde tutuyor.

Mesajınızın bazı kısımların düzenledim, GİŞ kuralların unutmayın :)

İyi forumlar.