SEBEPSİZ YERE BANNED YEMEK

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ßЄRĿĪИ™KÂPĿÂИı™[G♥] tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sebepsiz yere banned yedim 1 ay önce daha hiç kullanmadığım bi bot vardı **** adında her insan gibi kim istemez ki bazı şeylere daha kolay sahip olmak bende şeytana kandım bi inidirip denemek istedim indirdim ama 3 4 kere denedim açılmadı kullanmadm ondan sonra daha denemedim 1 ay önceydi şimdi oyun oynarken daha dün 18.03.2014 saat : 17:20 gibi ban yedi çarım ben oyundayken hile kullanmıyodum evet bi hata yapım indirip denemem suçtu ama ömür boyu hesabımın kapatılması gerekmiyordu lütfen yardımcı olunuz rica ediyorum darkorbit ekibi illa ceza verileceksede 2 3 aylık ceza verilsin razıyım hesabımın ömür boyu kapatılmasını istemiyorum 1.5 yıldır el emeğimle kasıyorum ve 300 tlyi geçek harcama yaptım çardada 3 aylık premiumum var çarımı ful dizdim ve lanet olası bi pislik hile yüzünden hesabımdan oldum lütfen anlayış gösteriniz biraz 2 3 aylık banned verin razıyım yada skylapı sıfırlayın ona bile razıyım ama hesabımı benden anlamayın lütfen o çar benim göz bebeğim darkorbit ekibi sizden rica ediyorum lütfen bi cözüm bulunuz

KULLANICI ADIM : ßЄRĿĪИ™KÂPĿÂИı™[G♥]
    HESAP ADI : ツDizzyツ
    18.03.2014 saat 17:20 de banned yedim lütden yardımcı olunuz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Mart 2014
  2. Merhaba ;

GİŞ kurallari acik ve nettir. Illegal program kullananlar er ya da gec cezasini cekecektir. Bu konuda yapilabilecek herhangi bir sey yok, üzgünüm.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.