Secret Map

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ╚►VooDoo[Pro] tarafından 18 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. modum youtubede
    Secret Map diye mapta adamlar cubikon kesiyor nedi r ooo biz neden bulamıoruz
    Secret Map'ı

Edit: büyük punto ile yazmak yasaktır.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Ocak 2014
  2. KARANLIK

KARANLIK User

Bu dediğiniz süpriz haritadır.4-5 in ortasındaki solucan deliğinden atlayarak düşük bir ihtimalle oraya ışınlanma şansınız var.

3. yanı 4-5 haritasında atlama portu yok diyosunuz ve hep (j) basıp giderseniz belki bulursunuz oylemi ??

bir sorumda olucak burdan cevplarmısnız ben telden oyuna para yükledim Promosyon kodları diye bir yerde kodlar var onları nereye yazcam bide kullanlıdı kısmı boş onu kullanıp orası dolucakmı boşuna gitmesin Promosyon kodlarım kütfen öncede bilmezdim çok kod kaybettim lütfen cevaplayız

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Ocak 2014
  4. KARANLIK

KARANLIK User

Şuan burayı inceleyebilirsiniz.Burada kodlar hakkında gerekli bilgiler mevcuttur.Portol görüntü olarak gözükmemektedir.Ancak haritanın ortasında bir solucan deliği mevcut oradan atlamalısınız.

5. yani abonelik kısmındaki kodlar var onlarda nasıl kullanabilirim peki msn adresimemi gelcek onlar

6. KARANLIK

KARANLIK User

Onları başka üyelerle veya arkadaşlarınızla paylaşırsanız onlar yararlanabilirler.Siz önceden uridium çektiyseniz birdaha yararlanamazsınız.

7. yani öncede ürindum çektim ben ve daha promosyon kodlardan yaralanamazmıyım

8. KARANLIK

KARANLIK User

Evet uridium çektiyseniz kullanamazsınız.

9. 4-5 in neresinde değişiyomu yeri yoksa sabitmi ?

10. Merhaba ,

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.