Duyuru !!! Şehidimiz Var Başımız Sağolsun!!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *SüPeRmEn*[BŞK]™10™ tarafından 25 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bugün üzücü bir haberi burda paylaşmak istedim. Burası yeri değil ama bugün Kars kağızmanda mayın patlaması meydana geldi ve Darkorbit Tr2 sunucusundaki Tekin Kara şehit düşmüştür. Allah mekanını Cennet etsin.

2. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

:(:(:(

3. Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın Vatan Sağolsun

4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Allah Rahmet eylesin.Gerçekten üzücü bir durum.Allah yakınlarına sabır versin.

5. Allah rahmet eylesin, Peygamberler komşusu olsun. Allah ailesine sabırlar versin :(

6. Allah Rahmet Eylesin Mekanı Cennet olsun.Ailesine Sabırlar versin Rabbim inş :(

7. golddagger

golddagger User

Allah rahmet etsin, ailesinin ve Türk milletinin başı sağolsun, Vatan sağolsun :(:(:(

8. TR2 sunucusundaki nicki ise ▒™▓█ĶДЯД►Ж◄ßΣŁД█▓™▒ __»ĶДЯД●ßΣŁД«__[éfé]
    Tekin01*

Tekrar ailesi ve sevenlerinin başı sağ olsun.

9. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Allah'ım bunu yapanları hak ettikleri şekilde cezalandırsın inşallah. Gerçekten bende çok üzüldüm. :( Ailesine sabır ve şehidimizin ruhuna rahmet diliyorum. Tüm BP ailesi adına şehidimizi rahmet içinde anıyoruz.

10. Aynen modum bunu yapan kişilerin hesabı elbet sorulucaktır. O bölgeyi çok iyi bilirim Ardahan-Kars arası nda bir karakolda görev yaptım. O *** bulucaktır.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Nisan 2017
  11. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Acı ve üzüntünüzü anlıyorum ve bende o duygular içerisindeyim. Ama lütfen forum kurallarına aykırı kelimeler kullanmaktan kaçınalım.

İyi forumlar...

12. Modum doğru söylüyorsunuz ama ancak o kötü kelimeler onları anlatabilir.

13. mekanı cennet ruhu şat olsun allah ailesi ve yakınlarına saber versin..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.