Sektör kontrolü

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve spartacus03 tarafından 23 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Biraz önce sektör kontrolü etkiliğini vru kazandı hepsinde bulundu ama ödül olarak tp-şp desteği vereceğini söyledi vermedi neden?
   
 2. tp şp desteği verileceği nerede söyleniyor ?
   
 3. Minerva

  Minerva Board Administrator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Sektör Kontrol Etkinliği oldukça eski bir etkinlik olması nedeniyle verilen ödüller günümüze kadar değişiklik göstermiştir. Ödül değişiklikleri sonrasında, TP ŞP Bonusu ödüllerinin oyunculara gelmemesiyle ilgili çeşitli örnekler mevcuttur. Forum Takımı olarak oyun hesapları üzerinde hiçbir yetkimiz bulunmamaktadır. Düzeltilebilmesi için yaşamış olduğunuz bu durumu Destek Ekibi'ne bildirmeniz gerekmektedir.

  İyi forumlar.
   
 4. .Hypnos.

  .Hypnos. Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Etkinliklerde eklenmesi belirtilen tecrübe ve şeref destekleri destekler bölümünde görülmemektedir. Fakat imha ettiğiniz npclerden veya oyunculardan gelen tecrübe ve şerefin üstüne eklenmektedir. Eğer buna rağmen tecrübe ve şeref puanlarında ekleme olmadıysa @Minerva adminimizin de dediği gibi destek ekibimize başvurmanız gerekmektedir.

  İyi forumlar.
   
  Minerva bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş