Selam Dostlar Ben Havacınız

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ahmetbeypolat tarafından 22 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba,

Madem aynı gönderilerde buluşuyoruz,yorumlaşıyoruz.Tanışalım değil mi ?

Ben Ahmet, 2009 senesinde başladığım bu oyuna gemi çaldırmam yüzünden bıraktım. 2018 yılında geri geldim. Alışkanlıklar kolay terk edilmiyormuş anlaşılan.

Havacınız dedik madem şöyle söyliyim :) Uzay pilotu olduğumuz kadar gerçek hayatta da pilot adayayız. Hali hazırda eğitim için uygun zamanı beklerken İrlanyada ait bir özel meşhur ;) havayolunun supervisoruyum. Biletleriniz benden! :))

Havacılık adına sorularınız meraklarınız olursa yazın,konuşuruz :)

Herkese uzayda iyi uçuşlar!

Luminous bunu beğendi.
  2. Quenn

Quenn User

hoşgeldiniiiz :)
    thy nin battaniyesinden ayarlasana bana çoook yumuşacık ve çoook güzel bide bidee ekmeği çok güzel :D (uçakla seyahatte tat farklı çalışır derler belki karada yesek aynı tad olmayabilir dimi o_O )

ben bişey sorucam şu pilot konuşmaları oluyo yaa ona çalışmaya başladın mı ayna karşısında falan :D:D:p

ahmetbeypolat bunu beğendi.
  3. ateistkeci

ateistkeci User

Merbahalaaaaar kaptan pilotum :D

4. hahahah :D sımulatorde ucus yaparken yapıyorum genelde pratık olarak :) Daha güzel tat alırsınız yukarıda tat duyuları çok düşük derecede etkili. Mesela domates suyu içmezsin normalde ama sen onu bi 35000 ft te iç :)

Quenn bunu beğendi.
  5. Merhabaaaa Törkiş five echo zulu :D

6. Aliens

Aliens User

Hoş geldin! :D Uçakları çok bilgim olmasa da çok seviyorum. Hem uzun hem de kısa uçak yolculuğu yapmış biri olarak en keyifli ulaşım bir gemi diğeri uçak benim için. :)

Birde şu jet motorları ilgimi çekiyor. :D Havayı içeride sıkıştırarak çalışıyormuş sanırım; doğru mu?

7. Aynen öyle , alır sıkıştırır yakar püskürtür :)

8. Aliens

Aliens User

Eğitim aşamasında olduğunuza göre yaşınız 24-28 arası olmalı. :)
    Çok güzel bir mesleğiniz var; çok zorlukları ve büyük sorumlulukları olsa da işinizi seviyorsanız -ki seviyor gibi görünüyorsunuz başarılı olmanız kaçınılmaz. :)

9. Quenn

Quenn User

domatesi direk yesek olmuyor mu çeri domates mesela :p valla o ekmeğin tadını asla unutmuyorum ama nedense diğer yediklerimizi bile hatırlamıyorum :D son uçuşumda sıcak sandviç verilmişti onu o kadar beğenmemiştim nedense o_O
    13-14 yaşlarındayken yurtdışında bi uçak müzesinde planörle uçmuştum ve 5 dk havadayken benim sürmeme izin vermişti pilot :D muhteşem bir duyguydu gerçekten deee keşke tekrar yapabilsem :D :rolleyes: hatta bi sertifikada vermişlerdi :):)

10. Teşekkür ederim. Küçükken hayalimizi :)

Devam etmek istersen Eskişehirde planör eğitimi veriyorlar :) Güzel bir deneyim olmuş senin için :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Mart 2020
    Quenn bunu beğendi.
  11. Quenn

Quenn User

eskişehire yolum düşerse belki uğrarım :) farklı deneyimler yaşamalı insan yaa ben şu uzay boşluğundaki gibi yerçekimsiz ortam oluyor ya onu denemek istiyorum aslında :D

Son düzenlenen: 23 Şubat 2020
  12. Sende baya merak var :)

13. Quenn

Quenn User

dünyanın her yerini gezmek vb gibi zor şeyler yerine biraz daha olabilecek hayaller kuruyorum sadece :D hayatın yüzüme güldüğü kadar deneyimliyorum bazı şeyleri :) sen istemez miydin uzay boşluğundaki gibi havada süzülmeyi belki uçaktan daha da yükseğe çıkmak istersin onu deneyimleyince :p :D

14. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Foruma hoş geldiniz. :) Benimde uçaklar hep ilgimi çekmiştir, lakin pek bir araştırma yapmadım bu konuda :p

İyi forumlar diliyorum..

15. Yok ya o kadar aksiyona gerek yok bende :D

Merhaba, hoşbulduk. Metalden oyuncaklar işte. :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Mart 2020
  16. Quenn

Quenn User

modum demekki o kadaaarda ilginizi çekmemiş :D
    hiç yoktan nasıl uçuyo bu metal yığınları yavv? diye bakmadıysanız hiç ilginizi çekmemiş demektir bence :D

17. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Bu konu hakkında bir fikir yürütebilmek için araştırma yapmaya ihtiycım yok :D

İyi forumlar diliyorum..

Quenn bunu beğendi.
  18. Eskişehir'e selamlar. :)

19. Bizden de selam olsun :))

20. RobinKudin

RobinKudin User

Cool Cevap :cool:

Quenn bunu beğendi.