SELAM

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve serkan09 tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

NE YAPALIM

Anketin kapanma tarihi 4 Ekim 2014.
  1. NASIL OLSUN

oy sayısı 0
    0,0%
  2. EH ARTIK

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. serkan09

serkan09 User

BU ZENGİN PARALILAR ALMIŞALR PARAYLA GEMİLERİ DONATMIŞLAR İKİDE BİR LVL DÜŞÜK OLANLARA SALDIRIP NEYMİŞ PUAN YÜKSELTİYORLAR ANA HARİTALARDA BARİ DOKUNMASINLAR YILDIM HER SEFERİNDE GELİP VURUYORLAR BASIYORUM KÜFÜRÜ ZATEN BUNUN YÜZÜNDEN 30 GÜN CEZA ALDIM NE YAPALIM YADA NE YAPINNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

2. Merhaba ,

İlk olarak forumda tamamen büyük harf kullanarak mesaj yazmamaya dikkat ediniz. Genel olarak sanal ortamda tamamen büyük harf ile yazmak bağırmak anlamına gelmektedir.

Oyun sonuç olarak bir savaş oyunu ve senelerdir herkes aynı durumları yaşadı. Bizlerde yaşadık aynı sıkıntıları fakat yılmadan devam ettik. Zamanla hesap toparlanıyor ve geliştiriliyor. Gelişmiş olmakta yetmiyor sonuçta oyun.

İyi forumlar.

3. KARANLIK

KARANLIK User

Chat ban cezanız için bişey diyemeyiz sinirinizi kontrol etmeniz lazım.Buda bu oyunun zorluğudur.Kendinize stratejiler geliştirmeniz lazım.Yardımca olmamız için lütfen bir dahakine daha düzgün bir anlatımla tekrar bu bölüme konu açınız.Bu şekilde konu açışınızda size yardımdan çok ceza ile biter sonu.Lütfen forum kurallarına uyunuz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.