Sen olsan ne yapardın?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .-ProzeN-. tarafından 28 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Telefonu alır bataryayı çıkarır bir güzel siler kurulardım.Gazeteye pirinç döker telefonu pirince yatırırdım.

Klozeti kullanmıyoruz apartman yeni sorun yok :D

Yazacak bir şey bulamıyorum :S

Okula gitmediniz o gün için rapor aldınız.Eğer raporu veremezseniz sınıfta kalıyorsunuz.Veliniz ile geldiniz lavaboya gitmeniz gerekti.Rapor cebinizden düştü deliğin kenarında kaldı.Sağlık ocağı kapalı.

(küçük bir detay var)

Biliyorsunuz okul lavabolarının durumu berbat korku filmi çekilir.

2. Allah ne verdiyse içeri dalar alırdım raporu :D Hayat memat meselesi :D

Sevgilinizle yürüyorsunuz. Yerler yeni silinmiş haliyle kaygan. Tam yürürken ayağınız kaydı ve düştünüz. Etrafta da milyon tane insan var. Hepsi sizi gördü. Tepkiniz ne olurdu ?

3. *TONİGHT*

*TONİGHT* User

öncelikle bütün suratım kıpkırmızı olurdu :D utançtan gözümden yaş gelirdi :) keşke yer yarılsada içine girsem derdim :D

düğüne gitmişsiniz orada şarkı söyleyen adam bir anda sizin yanınıza gelerek mikrafonu size tutuyor ve şarkının devamını getirmenizi istiyor :D düğündeki bütün insanlarda (1000 kişi) size bakıyor haliyle nasıl söyleyecek diye :D ne yapardınız yada o anki duygularınız ne olurdu ? :)

4. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Hey millet bu nasıl şarkıcı şarkıyı bana soruyor, derdim. :D :D

Sokakta 3-4 kişi seni ıssız bir yerde sıkıştırıyor yanlarında bıçak var ve paranı istiyorlar ama sende para yok ne yaparsın?

5. Savaşmadan ölmezdim

Droid hasarlarını uzun zamandır kontrol etmiyorsun ve sonrada droidlerinin hepsi patlıyor Ne yaparsın

6. *TONİGHT*

*TONİGHT* User

oyunu bırakırım çünkü diroitlerin hepsi 16 lvl :)

Cuma günü olmuş okul bahçesinde tören var ve herkes sıraya girmiş. sende sıraya girmek için merdivenlerden inerken arkandaki şahıs şaka yapmak amacıya pantalonunu indiriyor ve o sırada donda dayanamayıp iniyor :D bütün bahçedeki öğrenciler seni görüyor. ne yapardın ? :D

BlackGhost™ bunu beğendi.
  7. Hayat devam etmekte tekrar çabalar fullerdim. (Zaten 4 defa patladı)
    Hayat meselesi ama bir inceliği kaçırıyorsunuz :)

"Aldığınız raporlar sisteme kayıtlı oluyor ve aldığınız raporları kaybettiğinizde tekrar yazdırabilirsiniz" :)

Şaka yapanı indir eve git gözlerin şişene kadar ağla o okuldan ayrıl...

Siz : ?

8. Uçan tekme yi yerdi :D

Baban ekmek al diye sana para verir ve seni ekmek almaya yollar Yolda parayı düşürüğünü arketmezsin İş ekmek almaya gelince parayı düşürdüğünün farkına varırsın Bu durum karşısında senin ve babanın tepsiki ne olurdu :D

Maqa67 bunu beğendi.
  9. Maqa67

Maqa67 User

Ben Korkardım Babam beni Dövürdü :( Jackpot arenayı kazanırsan ne yapardın?;)

10. jackpot parası gerçek para mı ödülü gider darkorbite uri çekerdim sen napardın

Maqa67 bunu beğendi.
  11. Maqa67

Maqa67 User

Aynısını Abi ;)

12. Jackpot u kazanırsam klanımdaki herkese 5 er milyon uridium çekerdim :) Tabi en fazla kendime çekerdim

Sen kazansan sen ne yapardın

Maqa67 bunu beğendi.
  13. Maqa67

Maqa67 User

Abi ben Kazanırsam Yeni Bilgisayar alırdım :):):):):):)

BlackGhost™ ve *F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  14. Tam benim vereceğim cevap :)

Maqa67 bunu beğendi.
  15. Maqa67

Maqa67 User

:):):):):):):):):):):):):):)

16. MaXiMuS

MaXiMuS User

Oyun hesabın kapatılırsa ne yaparsın ? :)

17. 4.dünya savaşı :D

hayatta en nefret ettiğin biriyle baş başa bir odada kalsan ne yaparsın ?

18. *TONİGHT*

*TONİGHT* User

erkekse kavga ederdim kızsa çıldırırdım :)

Bütün sene boyunca Üniversite sınavına hazırlanmışsın ve sonunda sınava girdin. sınavın ortasında inanılmaz derece büyük tuvaletin geldi ishal olmuşsun dayanamıyorsun artık :D tuvaletlerde sınav olduğun yerin 3 kat yukarısında. ne yapardın ?

19. olduğum yere salarım
    -------------------
    sabah kalkıp bir bakmışsın kolun kesik naparsın

20. Ailecek protez kol arardık ... kendimi Motoko Kusanagi gibi hissedip avunurdum felan :/

----------------------------------------------------------------------------------------------------

2 yıldır uzaktan sevdiğin bir kıza açılıyorsun ve sana sadece HAYIR diyor. Ne yaparsın ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.