Sentinel gemi yeteneği buff

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Doğalgaz-Borusu tarafından 23 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

yetenek bufflanmalımı

1. evet

80,0%
  2. hayır

13,3%
  3. biraz daha extra buff almalı

13,3%
  4. şuan ki hali güzel

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. malum oyunda kalkan delme saçmalığı epey can sıkıcı hale geldi, insanlar da orcus ve tyrannos centurion'u mecburiyetten oynuyor, benim de aklımda şöyle bişey var, sentinel gemi yeteneğinin absorbe oranı 30 dan 50'e çekilsin pasif 10 kalkanı spectrum gibi 25'e çekilirse metaya girebiliceğini düşündüğüm bir gemi, savaşlarda gemi çeşitliliği oyunun zevkini arttırabilir.

Dontforgetme bunu beğendi.
  2. Kesinlikle +1

3. tryhardD

tryhardD User

Yani kalkanı arttırmaktan öte kalkan delmeyi engellese daha iyi olacak gibi aksi halde onun sağlayacağı daha fazla kalkan bir şey ifade etmeyecek zaten dp vuruyorlar direkt. Benim bildiğim o yetenek kalkanlara gelen hasarı %30 azaltıyor onun dışında gemiye geçen hasarı değiştirmiyor.

ateistkeci bunu beğendi.
  4. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konunuzu kurallara uygun açtığınız için teşekkür ederiz. :) Destek aldığı sürece İndeks Bölümüne eklemekten mutlu olacağız.

Kişisel bir tavsiyem neden sadece sentinel için düşünüyorsunuz? Bu konuya diğer gemiler içinde makul ve değerlendirmeye alınacak oran ve tavsiyelerinizi de eklerseniz dikkate değer olması daha fazla olabilir. :)

İyi Uçuşlar!

5. ben diğer gemiler içinde bi dengelme düşündüm zaten, ama onları daha sonra konu açınca ekleyeceğim, Sentineli düşünme sebebimde bu eskiden goliath 5'lişi olarak en geride kalan gemi olduğunu düşünüyorum, gerçi eskiden onlar goliath sınıfındaydı ayrıldılar ama... spectrum çok güzel buff yedi zaten, solace hiç metadan düşmüyor en kötü kasılırken bile görebiliyoruz zaten bu gemileri, hasar gemileri için henüz birşey düşünmedim öncelikli olarak kalkan bonusu veren gemileri ön plana aldım, hasar gemilerini öne almama sebebim de savaşlarda zaten yüksek hasar dönüyor savaşlar biraz daha uzun olsun diye kalkanlı gemileri ön plana attım.

aynen öyle dostum, kalkan delme olayı aldı başını gidiyor zaten, kalkanlarımızın önemi kalmadı, ama sentinel buf yerse metaya girmesi çok hoş olur

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ekim 2021
    Purgatory, YARGU ve Dontforgetme bunu beğendi.
  6. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği mesajlarınız birleştirilmiştir.

Pekala öyle diyorsanız. :)

İyi Uçuşlar!

7. Bende araya girmek istiyorum, neden sentinel? Diye sormuşsunuz ama arkadaş mantıklı bir açıklama yapmış bende görüşümü yapmakı istiyorum..Arkadaşın dediği gibi solace hala metada hatta popületerliği hiç düşmedi düşmüyor en kötü %15 npc hasar %5 hız modülüne sahip olanlar oynuyor, yeni başlayanlarında işine yarıyor.. spectrum zaten on numara bufflandı + birsürü spectrum özel modüllü etkinlikler geldi, venoma zamanında %12 hasar ve hız modülleri çıkmıştı ki venomun tekillik ve %5 hasarı da var...Diminisher desen onunda %5 hasarı var ayrıca bu etkinlikte %10 dp modülü verildi + her ay agustusta %5 mi %10 mu ne delmeli hasarlı sari bir modül geliyor spectruma ve unutmamak gerek ki diminishere özel modül etkinliği de geldi yapıldı...

Tüm bunları hesapladığımızda '5' li gemiler içerisinde en zayıf halka ve en az kullanılan gemi olarak sentinel kalıyor..

Saygilarla.. :)

Purgatory ve YARGU bunu beğendi.
  8. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Açıklamanız için teşekkür ederim. :) Daha fazla aydınlandım şimdi bu konu içerisinde. :)

5'li gemilerin nirvada olduğu zamanlarda ortaya çıkan Cyborg rüyasını hatırladım bir an :D

İyi Uçuşlar!

9. BUKANN

BUKANN User

oyun yapımcılarının kalkanların etkisiz kaldığının farkında olduklarını düşünüyorum, bence burada sentineli bufflamak yerine durumu fırsata çevirip kalkan delmeyi önleyecek bir gemi getirirler, herkes de alır

Dontforgetme bunu beğendi.
  10. en az absorbesi yüzde 50 değil 70 olmalıki sentinel oynanabilsin

11. Purgatory

Purgatory User

Oyum olumlu bunun yanında kalkan delmeyi önleyecek çözümlerde getirmelerinin iyi olacağını düşünüyorum.

12. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Aslında Holo yetenekleriyle birlikte kalkan delmeyi kısa bir süre durdurabiliyoruz. Eğer gemi içinde güzel modül varsa tadından yenmiyor. :D

İyi Uçuşlar!

BUKANN ve Dontforgetme bunu beğendi.
  13. BUKANN

BUKANN User

ama holoda da kalkan delmeyi tersine çevirip çevirememesi tamamen şansa kalmış durumda, keşke tüm modülleri çevirebilseydi

14. YARGU

YARGU Guest

Belki gelecek iyileştirmelerde bunu da yapabilirler kim bilir.. :)

15. Holo bunun için getirildi ama yeterli olmadı yaa, modülleri tersine çevirme yeteneği alan etkili olmadığı sürece toplu savaşlarda etkisiz bir gemi...
    Valla kanka 70 olursa bide yengeç drone düzeni ile beraber epey bi absorbesi artıyor ağır konfide çok zor yatar gemi, ama zevkli olurdu, şu kalkan delme modülünü antisini de getirseler keşke absorbe modülleri

16. Gemilerden çok dediğin gibi yengeç uçuş düzenine gelecek düzeltme ile bütün bu delme sorunu çözülür :D

Bu seferde oyuncular haklı olarak bu modülleri o zaman niye getirdiniz olacak ;)

Aynı hermes gibi 50 destek 25 roketatarı 75 sınıra ulaşmış oluyor hermesler çöp :D :D :D

17. hermeslerin bekleme süresi özelliği kalkan absorbe oranı ile değiştirilse çok daha iyi ve kullanışlı olur o drone düzeni

18. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuz bölüm kurallarına uygun değildir. Konunuzu tekrardan bölüm kurallarına uygun bir şekilde oluşturunuz.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş