Sentinel

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve RobinKudin tarafından 9 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. RobinKudin

RobinKudin User

Sentinel yapabiliyorum kasışma için öneriyor musununuz yoksa yapmayayım mi özelliği ne acil bilgi

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Hangi gemiye sahipsiniz bilmiyorum fakat tüm gemiler hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca ben Venom ve Solace almanızı tavsiye ederim :) Böylelikle seçiminize göre ya daha fazla hasar verebilirsiniz yada kendinize can basabilir %10 ekstra kalkan arttırma ile kalkan enerjinizi güçlendirebilirsiniz. Her ikisi de yabana atılacak özellikler değil :)

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Mart 2019
  3. kasılman için venom u öneririm , onunda dışında sen kasılırken baskına gelen gemilere patlamaman için spectrum öneririm , 200 k ları gördüğümüz bir oyunda full + full olmayan birini solace veya sentinel özellikleri kurtarmaz , ama spectrum özelliği kurtarabilir .

ALONE_WOLF_☾☆ bunu beğendi.
  4. Sentinel gemisi varsa Kale Yeteneğini soruyorsan hiç saldırılmamış yani kalkan değeri tam olması lazım. Eğer kalkan değeri tam değilse pek etkili olmuyor bildiğim kadarıyla ama emin değilim. :) Diyelim ki kalkan full yani eksilmemiş ve Kale Yeteneğini aktif ettin saldırdın karşıdaki de sana karşılık verdi. Bu durumda gemi hızı düşüyor kalkan daha yavaş azalıyor.

Yanılıyorsam daha net bilen yazabilir. :D :)

5. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Oyuna yeni başlayanlar için en iyi gemi tasarımı Spectrum. Geminin %10 Kalkan bonusuda mevcut. Full biri saldırdığında en iyi gemi özelliği Spectrum olacaktır.

6. RobinKudin

RobinKudin User

Faydalı oldu sentinel yaptım önceden elmas vardı uçuş düzeninolatak bir uçuş düzeni önerirmisiniz saldırı ve savunma için

7. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Savunma olarak işe yarayabilir. Ancak saldırı için burgu uçuş düzenini önerebilirim.

İyi forumlar