Geri bildirim Seprom besleme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -ɔαяκɢυαяɔıαп- tarafından 7 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selamun aleykum,

Sabah lambda kapısını yapıyordum. Boss tallonlara gelince 6k seprom attım gemiye yani 60k lazer oluyor. Neyse ben kapıyı bitirdim elimde 30 k filan sepromlu lazer kaldı. Baskına çıktım adam kesiyordum. Bi ara ne kadar seprom kaldı diye bakayım dedim. 66902 sepromlu lazerim vardı. Bunun nasıl olduğunu anlamadım. Oyun açığı filan olabilir diye de size haber vereyim dedim

2. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Durum şu; Bazen sepromu besleyince beslenmiş olarak görünüyor ama ne vuruşlarında etkisi oluyor ne de orada yazan besleme miktarı azalıyor. Yani sen besleme yapıp lambdaya girmişsin ve besleme takıldığı için hiç harcanmamış. Eğer 1 tane daha beslersen normal haline döner.

3. ÇORBACI

ÇORBACI User

Sen boss tallonları beslemesiz kesmissin :)

.-ProzeN-. bunu beğendi.
  4. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhaba

Görsel olarak hata yaşıyorsunuz. Çerezleri temizleyip tekrardan kontrol ediniz lütfen.

Iyi forumlar

5. Drowhake

Drowhake User

Helal olsun dostum :)

@.*GöKMeN*. İyide adminim bu bir oyun hatası değil mi ? Çerezlerle düzelse bile bir oyuncu yada tarayıcı hatası olmadığını tahmin ediyorum.

6. Yok arkdaşlar, adminim sizde yanılıyorsunuz. Lambda kapısında gözle görülür bir seprom farkı vardı. Normal x1 im 5 k filan
    Lambdada ise 8-9 k yı gördüm.

Adminim size cevap olarakta görsel hata filan değildi. 60k seprom vardı ve ben hala fazla vuruyordum

7. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Seprom miktarı 60 bin küsür gözükebilir ama son kalan seprom beslemesiyle vuruyorsunuzdur.Onlarda bittiğinde normal vuruş miktarınıza dönecektir.Bu sadece görsel bir hatadır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.