Seprom bugu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ben.bu.oyunu.bozarım tarafından 3 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. en son ki güncellemeler sonucu ortaya cıkan buglarla millet sınır olan 1 milyon beslemeyi bir şekilde aşıp milyarlarca seprom beslediler. tek tek şikayet etmek faydasız olacaktır.

  oyun yazılım ekibi lütfen yeniden besleme sınırını mak. 1 milyona sabitlesin herkesi.

  şuan herkeste haddinden fazla seprom beslemesi mevcut, bu durum tüm oyun sayfalarında para karşılığı yapıldı ve buna bir çözüm istiyoruz.

  oyun teknik ekibine besleme sınırı ile ilgili bir rapor hazırlamanızı ve yüz milyonlarca seprom besleyen kişilerin sepromlarını hiç değilse 1.milyona cekmenizi ve bir miktarda olsa adaleti sağlamanızı temenni ediyorum.
   
  _P_Ө_ᄂ_Λ_Ƭ_ bunu beğendi.
 2. öyle bişey varsa herkese sağlansın para karşı belli oyuncuların elde etmesi etik olmamış
   
 3. Durum hakkında bir açıklama bekliyorum
   
 4. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Öncelikle konu başlığınızı kurallara uygun şekilde düzenledim, tamamı büyük harflerden oluşan başlıklar kullanmayınız. Belirttiğiniz durumla alakalı olarak kanıtınız varsa bunu supporta bildirmeniz gerekmektedir. Kanıt sunmayıp sadece burada bu şekilde belirttiğiniz sürece ne yazık ki herhangi bir raporlama işlemi söz konusu değildir.

  İyi forumlar.
   
 5. ben.bu.oyunu.bozarım katılıyorum dostum sana rakip gemilerin lazer beslemelerini biz göremeyiz ama yazılım sistemi takip edebilir bunu eğer bu sistemi aşıyorsa hata oyunundur biz oyunculardan kanıt beklememelisiniz çok saçma insanlar seprom besleme sınırını aşıyor yazılım bunu farketmiyor yanlış anlamayın ama garip gelmiyor mu size de?
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Temmuz 2020
 6. ImLeblanc

  ImLeblanc User

  Peki bunu size sadece görselle nasıl kanıtlayacağız ? İnsanlar para karşılığı yada ücretsiz olarak bu bugı yapıyor, kullanıyor ve ekran görüntüleri atıyor. Aşağıda 4 resim paylaştım. Şimdi bu görselden neyi anlayıp neyi raporlayacaksınız ? Hiç kimse bug kullanıp gerçek ismiyle ben bug yapıyorum yazmaz değil mi? Nasıl bunu tespit edip kanıtlayabiliriz size? Kanıtla demişsinde nasıl kanıtlayalım? Her şeyi tespit eden (sözde) scriptlerinizi çalıştırında artık şu oyun düzene girsin. Aşağıdaki fotoğraf gibi 100lerce atabilirim. İnsanlar bunları topluluk forumlarında paylaşıyor. Oyuna bugün başlamış birisi bile oyunda ki buglardan haberdar olabiliyor ama oyun yöneticileri olan sizler kanıt istiyorsunuz gerçekten komik.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]
   
  _P_Ө_ᄂ_Λ_Ƭ_ bunu beğendi.
 7. o_O o kadar sepromu ölene değin bitiremezki , hayatını darkorbit oynamak üzerine kuramaz :D boşverin gitsin
   
  militaryship-3 bunu beğendi.
 8. Viraaa

  Viraaa User

  bosvere bosvere bu halde bu zaten bu oyun...
   
 9. bizim yapabilceğimiz bişi yokki olsa yapalım, onların oyunu onların gelir kaynagı onların keyfi, oyun onların hak sahibi onlar, hukuk yorumlanabilir bişi bu da onları bu sanal ortamda dokunulmaz yapıyor yapcak bişi yok :(
   
 10. baymemnun1

  baymemnun1 User

  arkadaşlar boşuna uğraşmayın her şeyi ispat etsenizde siz haklı çııı..kaaa..maz..sıııı..nızzz....
  zira parası olan kuralı koyar...
   
 11. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Bu attığınız durumu üstlerime belirtip gerekli incelemelerin yapılması için raporlarımıza ekleyeceğim. Eklediğiniz fotoğraflar için teşekkür ederim.

  İyi forumlar.
   
 12. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  .Paradoks. adminin dikkatine başlığı ile bu ekran görüntlerini forum, facebook paylaşımlarının linkini supporta iletin. Ben bizzat inceleyeyim durumu.
   
 13. Gerçekten ömrü yetmez onları bitirmeye o ne öyle ... Benim 100.000 sepromum olması lazım lazer besleme için , bak 1 haftada bitiremedim :D
   

 14. ben pal toplaya toplaya 900k besleyebildim :D kapı yapıyorum yapıyorum azalmıyor bile
   
 15. smoonrise

  smoonrise User

  team leader mod 2 yıldır belkide fazla zamandır bug , oyun açığına ceza gelmiyor .hergün burada buna itiraz etmekten artık gediklisi olduk forumda zaten oyunda sürekli bir sorun ve sürekli bir sorun olduğu halde etkinlik yapma çabası , tamam oyunda kazanma peşinde etkinlik yapmakda kazanç sağlıyor diyelim peki biz oyuncuların hali , bak geçen etkinlik karantinada harcadığımız sempromu biz bekleyip kasıyoruz millet nasıl kasıyor gelen tüm etkinlikler yaratık kesme üzerine kurulu , millet bir yandan rütbe puanını çekiyor yukarıya bir yandan etkinlikde ödüller hep aynı kişilerin klanlarına gidiyor hiç bitmiyor o uri ve semprom.daha dün biri yazdı görevlerdeki bug yüzünden günde ne kadar uri kasıldığını . sonra en büyük sorun bo3 ve pro geliştirmesindeki bug yapanlar , savaşlardaki üstünlüğü geçtim hadi etkinlikde güçleri ne hale getirdi oyunu , birde güçlendiricide bulsalar açık zaten hiçbir şeye ihtiyaç kalmayacak . .Paradoks. bu buglara verilmeyen cezalar ve sessiz kalınması hem teşvik ediyor birçok kişiyi hemde yapmayanları oyundan soğutuyor.
  karantina görevleri bazıları kaldı 100 - 150 giriş ödülleri ben bu bilete uri verdim ve eksik faydalandım birde üstüne sürekli çıkan buglar geri atıyor bizi oyunda semprom hesaplamaktan etkinlik takip etmekle geçiyor oyun bu düzen acil değişmeli ,birileri sürekli kazanıp birileri sürekli kaybetmesi ne çok adaletsizlik olduğunun kanııtı sonra bunlarıda dile getirmek kimseyi rahatsız etmemeli . eskiden dc sizi bilirim bu konuların takipçisi olacağınızı biliyorum , bu tek yönlü giden düzen artık değişmeli lütfen ilginiz bu yöne çoğaltın biraz.
   
  Muhsebeci bunu beğendi.
 16. bunu unofical darkorbit topluluklarında paylaşan bug satışı bot satışı aracılıgı yapanlar belli İP adresleri bulunup sınırsız hesap kapatmalar olursa buglu hesaplar banlanır ,,, birde o kişilere olan guven azalır .. gemiyi verdik ban yedi muhabeti olursa bak bakalım kimse bug yapmaya yada bug satanlara yanaşıyormu ...
   
  Muhsebeci bunu beğendi.
 17. hexcex1

  hexcex1 User

  seprom bugu var o anahtarı vs bilemem ama bazı arkadaşlar oyunu otomatik oynamaktan zevk alıyo hiç zorlanmadan oyun oynamak hoşlarına gidiyor sanırım
   
  Muhsebeci bunu beğendi.
 18. ari__5151

  ari__5151 User

  @.Paradoks. size günde yüzlerce fotoğraf veya link atılsa bile bunların içinden nasıl cıkacaksınız ? hangi birinin silinecek sepromu ?

  1 milyon sınırının aşıldığı aşikar ortada ve bu durum bir çok kişi tarafından biliniyor ve yapıldı.

  yeniden bir seprom tavan besleme güncellemesi ile herkesin sepromu 1 milyona cekilmeli.

  ben pembe taş ile savaşırken adam 3 4 milyar seprom besleme ile oyun sonuna kadar yetecek atışı sağlayabiliyor.

  tekrar belirtiyorum bu iş tek tek hesaplara girip sepromu sıfırlamakla çözülecek bir şey değil sayın @.Paradoks.

  Bu önerimde eksik ya da hatalı düşündüğüm bir nokta varsa lütfen uyarın, ama bu iş tek tek hesap kontrolü ile olmaz illaki arada kaynayacaklar olacak.
   
  Muhsebeci bunu beğendi.
 19. @.Paradoks. bu haksızlığa bir dur diyebilecek misiniz?

  şuanki olayı ben şuna benzetiyorum: Bir mahkum düşünün bulduğu her fırsatta hapisten kaçmaya çalışıyor. Kaçabilirse kimse onu aramıyor sormuyor ama yakalanırsa da hiç bir şey olmamış gibi en baştan başlaması için yeniden ekstra bir yaptırım olmadan hücresine konuyor.

  Ekstra Bir yaptırım olmadan her gün bu işlemi tekrarlayacağı ortada.

  Buldunuz seprom bugu yapan gemileri mesela atıyorum X kişisi, girdiniz sepromu sildiniz bir daha yapma deyip uyarıp geçiliyor.

  her hangi bir ceza almayacaklarını bildikleri için herkes her bugu kullanmak istiyor. Buna bir son verin!
   
  Muhsebeci bunu beğendi.
 20. @.Paradoks. lütfen acık kullanan gemileri kapatınız yahut tp şp siliniz aksi takdirde arkadaşlarında belirttiği gibi bu isyanlar boşa değil herkes her bugu kullanır oldu.
   
  Muhsebeci bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş