Seprom bugu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ben.bu.oyunu.bozarım tarafından 3 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Muhsebeci

  Muhsebeci User

  @.Paradoks. umarım gereken yapılır ve ceza sistemi uygulanır daha adil bir oyun için!
   
 2. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  İyi güzel konu açmışsın ve mesajlar yazılmış fakat bu seprom beslemelerinin yeni oluşan bir bug nedeniyle olduğunun kanıtı var mı ? Çünkü besleme sınırı 1 milyon olmadan önce yapılmış olabilir o resimlerdekiler. :)

  [​IMG]
  Mesela bu resimde 63 milyon lazer 459k roket beslemesi var ve bunları ben senelerce normal sevkiyatla azar azar biriktirdim. Şimdi bunu sağda solda paylaşmış olsam ilk görenler hemen yeni bir bug var ve onu kullanıp yaptığımı sanabilir gayet normal bir durum. Fakat işin aslı bu beslemeleri 1 milyon sınırı gelmeden günde 3.000 veya 4.000 ambar durumuna göre yollayıp bilmem kaç senede biriktirdim. Sınır gelince lazer besleme kilitlendi ama roket beslemeyi 1 milyona çıkardım. Sonunda roket besleme de kilitlendi.

  Yani yakın bir zamanda bahsettiğiniz gibi bir bug olduğuna dair bir kanıt gerekiyor.

  Şimdi böyle yazdım diye bug ile yapanları savunduğumu düşünenler olabilir ama aksine ben burada hakkı ile yapanları da savunuyorum. Mesela kendimi yani hakkımı savunuyorum. Pek oyunu oynayamadığım için senelerce uğraşıp yaptığım bu beslemenin silinmesi şahsen hakkımı yemek olur. Heee teknik ekip sistemsel olarak anormal sevkiyat vb. şeyleri tespit edip onları sıfırlayabilseydi zaten sınır 1 milyon yapıldığı zaman yazılımla yapardı.

  Belli başlı kişiler bug ile yaptı diye emeği ile yapanların yakılması da saçma geliyor. Zaten bu zamana kadar hep hakkı ile bir şeyler yapanların canı yandı bu oyunda. El emeği veya hakkı ile yapmayanların hep yanına kaldı. Fakat yapacak bir şey yok maalesef.
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
 3. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Ne yazik ki bu cezalar;n uygulanması benim yetki alanımda değil. Bu nedenle bu konulara müdahele yetkim sınırlı.

  Geçmişte çalıştırılan bir script ile benzer şekild eyüksek miktarda Seproma sahip olan kişilerin seprom beslemeleri silindi. Durumu rapor ederiz, tekrar benzer bir scrip çalıştırılır ve bu beslemelerde silinir.

  1 dk ben neden ayrı ayrı kişilere cevap veriyormuş gibi yapıyorum ki? Sonuçta aynı kişinin yan hesaplarından bahsediyoruz burda! Yan hesaplar ile bu şekilde spam yapmanız ne değiştirecek forumda?!

  Konuya gerekli cevap verildi. Konu maksadını aştığı için kilitlenmiştir.
   
  .Hypnos. ve ateistkeci bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş