Seprom "Lazerlerde DAKİKA" İşine Çevrilsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve floppy43 tarafından 2 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Seprom LAZERLERDE DAKİKA İşine Çevrilsin

Anketin kapanma tarihi 9 Ağustos 2016.
  1. Evet Seprom Lazerlerde Kesinlikle Dakika İşine Çevrilsin.

oy sayısı 28
    63,6%
  2. Hayır Seprom Lazerlerde Dakika İşine Çevrilmesin.

oy sayısı 16
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. floppy43

floppy43 User

Saygı Değer Dark Orbit oyuncuları sizlerde benim gibi düşünüyor musunuz yada düşünmüyor musunuz orasını bilmiyorum fakat Lazerlerde Seprom DAKİKA işine çevrilsin 1 tane seprom 10 dakikalık süre versin veya 1 tane seprom 5 dakikalık süre versin ne dersiniz ? Hem lazerlerde artık seprom bitimide en az seviyeye düşmüş olur. Hem galaksi kapılarında da rahat ederiz çünkü kapılarda bi iki kere sıkıyorsun lazerler hemen bitiyor bu yüzden bütün bu sorunlara bir son vermek için Seprom LAZERLERDE DAKİKA işine çevrilsin diyorum sizlerinde bu konuda görüşlerinizi almak istiyorum Saygılarımla....
    NOT: Lütfen oylamaya katılınız.

2. Gemiye 144 seprom atıp tüm gün beslemeli mi vurcaz yani sabah sabah iyi güldü yaw :D

3. 1 saatlik seprom üretimi ile 12-13 saat sepromlu gezelim diyorsun yani.. Eh seprom'u kaldırsınlar o zaman herkese doğrudan %30 hasar artışı versinler ne gerek var öyle uğraşmaya falan :)

Teoride güzel ama pratikte yakar :)

Orbit_HunterX4 bunu beğendi.
  4. Xfor

Xfor User

10a bölümle olsa 1000seprom 100 dk.Nasıl olur?

5. hani 1 seprom 1 dakika falan verse olur ama onun disinda -1

6. floppy43

floppy43 User

iyilik yapıyoruzda yaranamıyoruz o olmuyor bu olmuyor peki ne olucak ? varsa daha iyi bir düşünceniz söyleyinde bizde bilelim onu düşünüyoruz yaranamıyoruz bunu düşünüyoruz yaranamıyoruz söyler misiniz bana o zaman ne yapalım ? varsa başka düşünceleriniz söyleyin o zaman galaksi kapılarını yapıyoruz daha kapıdayken sep bitiyor kapıdan çıkıyoruz sep yok ki baskın atalım ? haksızsam deki haksızsın ? o zaman 1 tane sepromu Lazerlerde 3 Dakikalık süre versin ne dersiniz ?

7. Hocam kizma sakin :p 10 dakika olsa dusunsene adamin milyonlarca beslemesi var yani yillarca bitmeyecek. O yuzden 1 dakika falan olsa bence iyidir cunku 3 dakika yapsan 18 binlik seprom basabilecek 2 gunde bir. Bu da 300 saate denk geliyo :) Yani dusunsene 48 saatte bir 300 saatlik seprom basabileceksin. Ancak hani 1 seprom 30 saniye yada 20 saniye falan verirse sonsuz beslemeye sahip olmaz :) YADA seprom beslemesinin bir siniri olabilir. 2 gun icerisinde en fazla 1000 dakikalik seprom basabilirsin gibi (2 gun 2880 dakika)

floppy43 bunu beğendi.
  8. floppy43

floppy43 User

hacı estağfurullah kızmak değil onu söylüyoruz bunu söylüyoruz yaranamıyoruz. Saniye işi OLMAZ ama 1 tane Seprom Lazerlerde 1 Dakika süre verebilir buda güzel bir fikir.

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  9. floppy43

floppy43 User

Şu oylamada Hayır oyunu kullanan kişinin mantığını anlayabilmiş değilim ?

10. 1 dakika dersen +1 :)

floppy43 bunu beğendi.
  11. bendim o ama + yaptim simdi :D

floppy43 bunu beğendi.
  12. floppy43

floppy43 User

vallahi lazerlerde 1 tane Sepromu 1 dakika veya 2 dakika yapsalar razıyım ama SANİYE İŞİ OLMAZ çünkü lazerlerde seprom su gibi gidiyor resmen

13. Bence pek mantıklı değil. -1

14. floppy43

floppy43 User

Eyvallah :D Sağol :D

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  15. floppy43

floppy43 User

Mantıklı olan birşey söyle o zaman?

16. ya benim demek istedigim uretimden daha hizli gitmesi lazim sepromun yoksa sonsuz dongu :p

17. lazerlere bir seprom daha fazla atışa dayansa olabilir.
    ama mantıken ne kadar atış yaparsak o kadar beslemenin azalması lazım.

18. floppy43

floppy43 User

alakasız olur o zamanda bi anlamı kalmıyor zaten lazerlerde seprom su gibi gidiyor kapıları yapmaya bile yetmiyor eğer o zaman bu şeye hayır diyorsan o zaman şöyle yapalım kalkanlardada sepromu dakika işinden çıkaralım düşman ne kadar güçlü sıkarsa kalkanlardaki sepromda o kadar hızlı bitsin ? ne dersin ?

19. Bence kalkanlarda sıkıntı yok.
    Farklı yollar düşünmeye çalış
    mesela 1 seprom yirmi atışa denk gelse gayet güzel olur.

20. floppy43

floppy43 User

Peki bu söylediğini ne kadar mantıklı buluyorsun söyler misin bana ? benim yapmak istediğimle aynı şeyi yapıyorsun yani yine benim sözümün üstüne geliyorsun yani Süreyi uzatıyorsun ama alakasız bi uzatım benim ki daha mantıklı ve daha uzun süreli

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.