Seprom "Lazerlerde DAKİKA" İşine Çevrilsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve floppy43 tarafından 2 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Seprom LAZERLERDE DAKİKA İşine Çevrilsin

Anketin kapanma tarihi 9 Ağustos 2016.
  1. Evet Seprom Lazerlerde Kesinlikle Dakika İşine Çevrilsin.

oy sayısı 28
    63,6%
  2. Hayır Seprom Lazerlerde Dakika İşine Çevrilmesin.

oy sayısı 16
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. güzel fikir fakat 10 dakika çok abartılı olur bu yüzden en mantıklısı 1 veya 2 dakika olsun

2. güzel hoşta dediğin şeyi yapmazlar ama yinede oylamaya destek olmak için sana destek oluyorum

3. floppy43

floppy43 User

eyvallah ama haksızsam deki haksızsın yada mantıksızsa deki mantıksız ? iyilik yapıyoruzda yaranamıyoruz.

4. kardeşim anlıyorum seni fakat bu büyük oranda destek gerektiren birşey birde çok talep olması lazım

5. floppy43

floppy43 User

o desteğide sizlerin sağlaması lazım tek kişiyle olmuyor bu iş

6. oylamamı yaptım kardeş haklısın destek olursa dediğin şey belki olabilir

7. floppy43

floppy43 User

ok sağol

8. dediğin şeyin olması öyle kolay şey değildir fakat oyununda seprom konusunda yetersiz kaldığıda bir gerçektir seprom az üretiliyor yorumlarını okudum fakat yinede oyun yöneticilerin kararıdır bu son sözü onlar söylerler.

9. floppy43

floppy43 User

haklısın o yüzden herkesten düşüncelerini yazmasını istedim ama çok alakasız düşüncelerde oluyor neyse olan oluyor herşey sizinde dediğiniz gibi üst yetkililerin elinde kalıyor.

10. tamam

11. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

neymiş sinirsiz besleme olurmus yav zaten bugunu felan bulan her turlu besliyo sepsiz gezen guclu oyuncu yok bari herkesde olsun bi işe yarasin adam akilli oynayanlar daha da fazla haksizliga uhramasin herkes icin eşit olsun sonuna kadar +1 ayrica eger oyundan ciktigimizda sure gecmeye devam edicekse diger beslemeler gibi 5 dakikaya inebilir ama sadece oyuna girdigimiz sirada gidicekse sureleri ( destekler gibi) o zaman suresi 1 dakikaya indirilebilir

12. saniyeliğe bağlansın demiyorum. bir seprom şu an on atışa yetiyor. bu yirmi-otuz atış olsun yeter .

13. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

İlk olarak şu anda dışardan bakınca size mantıklı gibi gelebilir. Hatta keşke hemen oyunda bu şekilde değiştirilse diyorsunuzdur. Fakat emin olun bir yerden sonra pişman olursunuz. Adam atar 12 tane = 120 dakika yani 2 saat başkası atar 24 tane = 240 dakika eder 4 saat ondan sonra herkes çok vuruyor kasılamıyoruz , sürekli baskın v.s. şikayetleri başlar. Şu anda bile durum böyle birde dakika işine çevrilirse vay oyunun haline :D :)

Kusura bakmazsan olumsuz. :(

14. floppy43

floppy43 User

şöylede yapabilirler o zaman
    kapılara girince seprom otomatik olarak DAKİKA işine dönüşssün kapıdan çıkınca normal ATIŞ olarak devam etsin

15. floppy43

floppy43 User

şöylede yapabilirler o zaman
    kapılara girince seprom otomatik olarak DAKİKA işine dönüşssün kapıdan çıkınca normal ATIŞ olarak devam etsin

16. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

O kadarını bilemem ama komple genel olarak dakika işine çevirilirse hiç iyi olmaz. :)

-_-CERRAH-_- bunu beğendi.
  17. floppy43

floppy43 User

zaten ne yapıyorsak yaranamıyoruz :D

18. 1 seprom 15 atışa denk gelse nasıl olur ?

19. Eyyüp47

Eyyüp47 User

seprom olayina tek çare sadece su olabilir.seprom die bir madde kalmicak.sepromu komple kaldircaklar.lazer beslemesi olmucak.bu sekilde herkes tamamen esitlenmis olucak...ne bug derdi olcak ne bilmem ne :) he ondan sonrada su olabilir.10 saatlik seprom guclendiricileri satilabilir...normal BO1 ler gibi...

floppy43 bunu beğendi.
  20. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Yaranamıyorsunuz demedim sadece bazı şeyler mantıklı ya da olabilirliği yüksek oluyor bazıları ise pek yapılabilecek gibi olmuyor. :)

1 = 10 ile 1=15 arasında çok fark yok yani 5 atış pek önemli değil diye düşünüyorum. :D

Bunu pek yapacaklarını sanmıyorum çünkü o zaman skylab'ın pek anlamı kalmaz. Promerium desek bir yerden sonra bir çok kişinin işine yaramıyor. En azından benim çok işime yaramıyor anca hız jeneratörünü besliyorum. :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.