Öneri Seprom limiti artmalı

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve BLACKSEYTAN tarafından 6 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Seprom limiti artmalı

1. Evet

93,0%
  2. Hayır

4,7%
  3. kararsız

2,3%
  1. Merhaba, herkese iyi forumlar dilerim.

Bu gün size bulunacağım öneri seprom limitinin arttırılması ile ilgili. Ben çalışan bir insanım sürekli olarak oyunda aktif olamıyorum. Gemiye attığım sepromlar tatil günlerimde hemen bitiyor ve geminin hasarı oldukça düşüyor. Limit biraz arttırılırsa en azından hafta içi ful seprom atıp hafta sonunu kesintisiz bir şekilde değerlendire biliriz. Bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz ?

-=ODIN=- bunu beğendi.
  2. FANTOMARI

FANTOMARI User

gunluk yaklasık 4k sepron uretebiliyon 4*5=20k oda 200k atış yapar 1 milyon sepron beslemesi oldugunu düşünürsek pek mantıklı gelmedi bana öncelikle sepron uretim hızı artması gerekir.

-=ODIN=- bunu beğendi.
  3. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Konu başlığınız tarafımca konu içeriğine göre düzenlenmiştir. Lütfen Güncelleme ve Fikir havuzu kategorisinin kurallarına göre anket eklermisiniz.

Kod:
    **Anketsiz açılan konularda, konu sahibi uyarılarak 24 saat süre tanınacaktır. 24 saat süre sonunda anket eklenmemiş konular kaldırılır.**

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Kasım 2019
    Regulus bunu beğendi.
  4. Uyarınız için teşekkür ederim modum konuya anket ekledim.

5. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Anket eklediğiniz için teşekkürler, Fikrinizi belirttiğiniz konu an itibari ile index sayfasına eklenmiştir. Arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece Raporlarımızda konunuza yer vereceğiz.

İyi forumlar.

6. Katılıyorum. Roket ve kalkan için neyse de lazer için 1 milyon sınır çok çok az.

BLACKSEYTAN bunu beğendi.
  7. Kaç yıl oldu skylab hala aynı, artık bir şeyler yapılsın karşılamıyor artık çok net..

Sayfayı Paylaş