Geri bildirim Seprom Mantıksızlığı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve (_тяαкуαℓı_) tarafından 25 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Seprom kaldırılsın

1. Evet

oy sayısı 29
    50,0%
  2. Hayır

oy sayısı 29
    50,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Seproma yapmadığınız şey kalmadı. Kaldırında rahatlayalım.

2. lllecelll

lllecelll User

seprom kaldırılırsa biz zararlı çıkarız neden mi ; kasılma üzerinden örnek vereyim az hasar vereceğin için hem zamandan hem cephaneden kaybedersin ayrıca sepromlu daha hızlı uri kasarsın normal sarı taş veya taşsıza göre bu yüzden oyum olumsuz.

ALONE_WOLF_☾☆ bunu beğendi.
  3. Seprom yoksa ben de yokum.:D

*-_GESTAPO_-* ve lllecelll bunu beğendi.
  4. Yapmadığınız şey kalmadı derken?

5. kardeşim seprom beslemelerini sildiler, sepromla gemilerden düşen 3-5 sepromu bile kaldırdılar. kullanmadım ancak kullananlarıda ağzından burnundan getirdiler. insanları açık kullanmaya mecbur bırakmayın kardeşim. sepromu getir birleştirmeye, skylabtaki sepromu hızlandır deposunu arttır, çözüm üret çözüm. yapamıyorsanda kendince çözüm bulanlara elleşme. yada komple oyundan sepromu kaldırlar sarıtaşa hepten alışalım.

6. Sepromda yeni bir güncellemeye gidileceği söylendi. Benim görüşümce oyunda sepromun bonus oranı lazerler için düşürülürse daha sağlıklı ve güzel bir oyun olur. Belki yaratık için oran korunup gemiler için düşürülebilir. Ben savaşların alışkanlıklar üzerine yapılmasına karşıyım. Bir kişi ile savaşıyorum kafamda bir kaç taktik var ve bunları refleks olarak yapıp savaşı bitiriyorum. Düşünmek yok, plan yok her şey refleksler üzerine kurulu haliyle yaratık kesmekten bir farkı kalmıyor. Eskisi gibi uzun soluklu ve strateji kullanarak yapılan savaşlar olmalı.

7. bu oyun oynanmayı haketmiyor malesef. en temel olarak nitelendirilmiş uridyum ve seprom malzemeleri hem elde edilmesi zor hemde bu oyunda olmazsa olmaz. hiçbir oyunda bu kadar temel malzemeleri bu kadar zorlaştıran bir sistem yok. 1 milyon urisi 270 tl. ne yapabilirsin bu uriye 3 gün savaşırsın sonra 270 tl çöp. sepromun yok 2 günde 9.000 anca üretebiliyosun kasılıcaksın 20.000 vura vurada kasınılmıyor. kimi oyuncular yapmış milyarlarca seprom beslemesi rahat rahat sıkıyorlar bizde köle gibi bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. bu aralar yeni bir oyuna başladım ve darkorbitten bir hayli uzaklaştım. geçen günlerde yeni başladığım oyunda yaşadığım bir sorundan dolayı supportuna başvurdum öyle bi ilgiyle karşılaştım ki yazdığım için ben mahçup kaldım. darkorbitten alışmışız bize köpek muamelesi yapılmasına o oyunda öyle bi ilgi görünce ben şok. ömrünü tüketmiş oyunun son oyuncularısınız yani. varsın sepromlada içinizden geçsinler. darkorbitsiz, bigpointsiz ve sağlıcakla kalın dostlar :)

lllecelll bunu beğendi.
  8. lllecelll

lllecelll User

yolun açık olsun hakkında hayırlısı :D;)

[-61LazKopaT61-] bunu beğendi.
  9. Halen bu saçma oyunu oynayan var mı ? :D

10. Kebirifai

Kebirifai User

Bosuna yazıp çizmeyin.Hiç bir şey yapmazlar.Bildiklerini okur dururlar.Milyarlarca seprom yükünü yükleyen yükledi.Yüklemeyen ha bre senin benim gibi yazıp çizer.Ne diyim arkadaş ne diyim?Deli ettiler milleti.

11. Darkorbit yönetimi halen anlamıyor anlamakta ısrar ediyor.

Seprom oyuncular için önemli bir kaynak.Eğer sen seprom geliştirmezsen oyuncularda mutlaka açık arar oyunu adaletli hale getirseler zaten bunlar olmaz.

Hani mahkeme olayları uzun zaman yıllar alır ya darkorbit yönetimi de öyle.

Ne etkinliklerde yüzümüz gülüyor ne de oyunda.Darkorbit yönetimi iyi bilsin ki herkes oyunu sevdiği için size katlanıyor.

12. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Burada duyrulduğu üzere, seprom üzerinde değişiklikler beklenmekte.

İyi forumlar.

13. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Merhaba ;

Yahu aylardır girmiyorum 8.4 M Besleme oldu. Eğer unutmasam her gün düzenli biriken 3 k - 4 k sepromu atsaydım 10 Milyonu geçerdi. Umarım besli olan sepromlara bir şey olmaz. Aha şu anda da Seprom almaya giriyorum :D

*-_GESTAPO_-* bunu beğendi.
  14. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

adam diyorki seprom kaldırılsın ama gemiler sepromlu gibi vursun anlayın işte .

**_GüNeY_KoReLi_** bunu beğendi.
  15. Farming yapanlara ceza geldi mi?

16. şu an sayborgla burguyla yeni lf4 lerle gemiler eskiye göre zaten sepromlu gibisinden fazla vuruyor.lf3 lü goli de bu kadar vurabiliyomuydun seprom varken.sepromun kaldırılması yerine revizyona gidsilmesi mantıklı.ve ayrıyeten seprom üretimi kaldırılması yerine artırılması mantıklı.sepromla cephane daha az gidiyo.göz önünde bulundurulmalı.ancak %60 uçuk bir rakam.%40 uygun olur.izin veriyorum.

17. 9.000 seprom ilk çıktığı günde yetmiyordu şimdide yetmiyor. hatta ve hatta şuanda ki durumda 9.000 değil 90.000 bile yetersiz kalır

ayrıca birleştirmeye bölünme kristali ile getirilebilir. zaten bir işe yaramıyor bölünme. en azından seprom olarak geri döner bize

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.