Öneri Seprom-Promerium Kullanımının Seçilmesi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Master0735 tarafından 23 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Lazerlerde kullanacağımız beslemeyi biz seçebilelim.

1. Evet.

97,0%
  2. Hayır.

3,0%
  1. Master0735

Master0735 User

bende o dönemin oyuncuyum sonra bıraktım 4 yıl olacak bu gemiyi açalı ama skylabın kaldıracağını düşünmüyorum burda öyle birşey paylaşmakta destek görmez sadece kapı yapanlar için kasılanlar için geliştirilebilir bir teklif sundum

güncelll

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Haziran 2017
  2. HZRFN

HZRFN User

yetkili kişiler buraya bakıyormu boşuna konu açıyoruz :(

bencede bu kesinlikle olmalı veya seprom daha çabuk depoyu doludrMALI VE DEPO GENİŞLETİLMELİ

BENİM önerim şu bence 1 seprom 100 besleme olsun yine 1 seprom 100 dk olsun en basİT ÇÖZÜM BU

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Haziran 2017
  3. Master0735

Master0735 User

güncel

4. _DODGE_

_DODGE_ User

Olabilir de bununla ilgili bir konu görmüştüm sanki ?

5. Master0735

Master0735 User

bence görmemişsindir forumda mod kalmamış zaten şimdi elimizdekileri de yormayalım :/ :D :D

6. Cillos™

Cillos™ User

Kesinlikle katılıyorum. Bu arada hiç besleme kullanmama seçeneği de olursa daha iyi olur. Yani seprom ve promerium besledik ama ikisini de kullanmama seçeneği.

Master0735 bunu beğendi.
  7. Master0735

Master0735 User

3. seçenek de gayet mantıklı ama şu anda bunun üstüne bişeyler yazıp kafa karıştırmayı düşünmüyorum kaldı ki bunun olacağı da belli değil şu anda ama destekler ve öneriler için teşekkürler.

Cillos™ bunu beğendi.
  8. yapılması şart mıllet seprom kıtlığı çekiyor

9. Cillos™

Cillos™ User

Konuya 66 evet 1 hayır gelmiş. Üstelik çok da bir şey istemiyoruz bu da gerçekleşmezse artık forumdan fikir bildirmenin hiç bir işe yaramadığını düşüneceğim :rolleyes:o_O

10. [يوسف]

[يوسف] User

lazer besleme oyundaki en saçma şey bir çok arkadaşım bu yüzden oyunu bıraktı bence tamamen kaldırılsın. kaldırıldığı taktirde oyuncu oranı %30 artar buna eminim. besleme yüzünden ne gemiyi kasabiliyoruz ne de etkinliklere katılabiliyoruz.

11. Master0735

Master0735 User

açıkcası kaldırılması oyunun işine gelir lazer kullanımı artar ama ben kaldırılacağını düşünmüyorum bir arkadaşımız skylabın kaldırılabiliceğini yazmıştı ne kadar doğru bilemiyorum

12. summer1905

summer1905 User

Ooof çok mantıklı bence de olmalı

Master0735 bunu beğendi.
  13. anakin5555

anakin5555 User

+1 kesinlikle

Master0735 bunu beğendi.
  14. Master0735

Master0735 User

güncel

15. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Merhaba ;

Ben bu konunun varlığını biliyordum, aradım ve bulamadım. Güncel yazan @Master0735 arkadaşa teşekkür ederim, sonunda bulabildim konuyu :D

Arkadaşlar gerçekten büyük sorun, güncel tutalım.

Gerçi hoş, ceza almayan milyarlarca seprom yapanlar için önemli değil =)

org2BordoGüç ve Cillos™ bunu beğendi.
  16. Master0735

Master0735 User

evet yorum olmayınca geri ye düşüyor arada bir patlatıyorum konuyu desteğiniz için ben teşekkür ederim Sn. @RAMMFİRE

17. G_s_G_s

G_s_G_s User

Kesinlikle gelmeli oyuna adalet gelır adamda seprom var sen sarı taşla sıksan nolur gene bır sıfır onde karşı taraf yuzde bın bes yuz gelmelı guncel ;)

Master0735 bunu beğendi.
  18. anakin5555

anakin5555 User

Güncel :)

Master0735 bunu beğendi.
  19. +1 kesinlikle olmalı x6 x7 de tallin keserken boşuna seprom harcamak zorunda mıyım ya zaten az çok bişey atabilyz skylabda 9000 anca oluyor gemiye atıyoruz. Tabi bugla milyarlarca besleme yapan için hava hoştur şu durumda.

Darion26, Cillos™ ve Master0735 bunu beğendi.
  20. Fikir gayet güzel ve mantıklı.Darkorbit artık oyunculara bu tarz konularda tercih hakkı tanımalı.Düşününce böyle bir kararın darkorbit ekibinden kabul görmesi düşük gözüküyor ama konuya gerekli sayıda ilgi gösterirsek hepimiz adına iyi olacaktır.

Master0735 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş