Öneri Seprom-Promerium Kullanımının Seçilmesi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Master0735 tarafından 23 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Lazerlerde kullanacağımız beslemeyi biz seçebilelim.

1. Evet.

97,0%
  2. Hayır.

3,0%
  1. anakin5555

anakin5555 User

Güncel :)

Master0735 bunu beğendi.
  2. Master0735

Master0735 User

millet seprom diye ağlıyor çözüm bizdeee. seçimler yaklaşırken üslubum başkan adaylarını izlemekten onlarınkine benzemiş. :D

3. ogulcano67

ogulcano67 User

katılıyorum çok iyi olur

4. DraydiBoy

DraydiBoy User

Güncel
    3 hayır sanırım yanlışlıkla verdi .d

5. Quenn

Quenn User

güncel kalsın :)

6. BlueSparkk

BlueSparkk User

bu seferde ben güncelleyeyim. Bayadır olmasını istediğim bir şey çünkü :)

7. xArsimAx

xArsimAx User

Olumlu zaten 1m max yapilabiliyor 1n sari 1m seprom 2 si donus yapilabilir

8. Olması gereken bir şey hakkatten sep bitmesin siye yaratığa sıkmaya korkar olduk bu ne ya :D :p

9. güzel fikir umarım bi gün gerçekleşir

yılmazcan47 bunu beğendi.
  10. harbi bu konu bi gerçekleşmedi gitti arkadaş

11. Olumlu umarım bildirilmiştir.

12. smoonrise

smoonrise User

Geçen bu konu ile aynı fikirde resimli bir konu vardı konuyu kaldırdılar . Ben evet olarak oy verdim hem semprom sınırı olması hemde semprom üretimi az ve yavaş olması büyük sorun onlarca konu var değişin diye ve yüksek oy alıyor hemen hemen hepsi birçok değişik fikirde var dikkate alınabilecek ama hala bir adım atılmadı hala bir değerlendirme yapılıp geri dönüş sağlanmadı bu skylab semmrom sorununu buglardan sebeb sınırlama ile daha kötü oldu durum ki hala doğru düzenli ceza verilip semprom banı verilmedi bu fikir en azından bir rahatlama getirir destek verilmesi gereken bir konu .

13. Esenlikler.
    Bence illa bir hammadde seçmek de zorunlu olmamalı, hammaddesiz ateş etme seçeneği de eklenmeli.

Sayfayı Paylaş