Öneri Seprom Rafinerisi Verimlilik Eklentisi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ★Ɔ│ΛLFΛ│C★ tarafından 11 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Seprom Rafinerisi Verimlilik Eklentisi Olsun Mu ?

1. Evet Yararlı Olur

84,8%
  2. Hayır Gerek Yok

15,2%
  3. Seprom Kullanmıyorum

4,5%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Konunun Oyuncalara Katkısı Seprom Ham Maddesinin Daha Hızlı Üretilmesidir. Arge Yapacaklar Ve Savaşa Hazırlananlar İçin Yararlı Olur :)
    Seprom rafinerisine eklenti olarak aynı prometium endurium ve terbiyum rafiresinde olduğu gibi verimlilik kısmı eklenecektir. İki Çeşit Robot Satın Alınabilecektir.

• İlki %1 lik Ekstra Hammadde Sağlayan Küçük Robot = 250 Uridium. 12 Adet Kullanılabilir Ve Stoklanabilir. Toplamda %12 Eksta Hammadde Sağlar. Bu Robotun Süresi 1 Saattir. Yani 12 Robot 12 Saat Etkili Olacaktır.

• İkincisi %2 lik Ekstra Hammadde Sağlayan Büyük Robot = 500 Uridium. 12 Adet Kullanılabilir Ve Stoklanabilir. Toplamda %24 Eksta Hammadde Sağlar. Bu Robotun Süresi 90 Dakikadır(1,5 Saat). Yani 12 Robot 18 Saat Etkili Olacaktır.

2. Gayet iyi olur bence.

★Ɔ│ΛLFΛ│C★ bunu beğendi.
  3. 250 uri nedir ???

4. Kesinlikle yararlı olur oyuncuların en büyük problemlerinden biridir sepromsuzluk buna darkorbitin uzun süreli bir çözüm üretmesi gerekiyor...

5. verimlilik yerine depoyu büyütürlersede iyi olur ama +1

6. Zaten seprom elit gemilere lazım olur genelde bu yüzden elitlerde 250 - 500 uridiumu sıkıntı etmez :) [ Konunun sahibiyim :) ]

7. Alfarslan

Alfarslan User

Güncel

8. Arkadaşımın konusu güncel tutayım :D

9. güncel

Güncel

güncel

güncel

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Haziran 2017
  10. floppy43

floppy43 User

bunların hiç birine gerek yok sepromu LAZERLERDE DAKİKA işine çevirsinler 9.079 seprom yeterde artar bile yeterki DAKİKA işine çevirsinler. Örneğin; 1 tane seprom 5 dakika lık süre ile dayansın Promerium gibi DAKİKA işine çevrilsin. Oyumu EVET olarak kullandım yani OLUMLU.

Son düzenlenen: 17 Haziran 2017
  11. iyide lazerlerde nolcak bu ? promerium lazerlerdede adet halindedir sepromlarda öyle game info lütfen ...

12. floppy43

floppy43 User

tamam işte Seprom Lazerlerde DAKİKA işine çevrilsin.

13. iyide promerium da lazerde adet halinde dakika değil onu anlatmaya çalışıyorum . kaldıki böyle birşey olursa daha çabuk gider seprom 2 saat oynıyıp çıkan adamlar var eee oyunda olmayınca nolcak bu sepromlar ?

14. floppy43

floppy43 User

sepromu LAZERLERDE DAKİKA işine çevirsinlerde gerisi kolay 9.079 seprom günlerce yetiyor haa 2 saat oynayıp çıktın diyelim o zamanda geçen süre yani DAKİKA o zaman DURSUN ilerlemesin. geçen dakika ilerlesede sorun değil yeterki sepromu lazerlerde dakika işine çevirsinler.

Seprom LAZERLERDE DAKİKA işine dönüştürülsün daha iyi olur.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Haziran 2017
    lllecelll bunu beğendi.
  15. olabilir belki bilmiyorum 5 dakikada fazla 1 dakika olsun zaman dursun iyi .

16. Olumlu bakıyorum konuya uygulanması geç kalmış bir durum bu pigpoint işine gelenleri duyuyorsun işine gelmeyenleri duymuyorsunuz uygulayın bunu !!!

17. Xus

Xus User

Eski bir dostumun konusu bu kendisi oyunu bıraktı benden arada üst sıralara taşımamı istedi :) Onun da Fikirleri Güzelmiş

18. lllecelll

lllecelll User

kesinlikle katılıyorum zaten bu oyunda bi seprom bi hangar sorunu var bunlar iyileştirilirse çok iyi olur.

çok doğru söyledin valla işine gelenleri yapıyor Bigpoint

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Haziran 2017
  19. HZRFN

HZRFN User

evt güzel fikirde sen editledinmi orayı

sepromda ole biyer yok

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Haziran 2017
  20. Xus

Xus User

paint yapmış :)

Sayfayı Paylaş