Öneri Seprom Rafinerisi Verimlilik Eklentisi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ★Ɔ│ΛLFΛ│C★ tarafından 11 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Seprom Rafinerisi Verimlilik Eklentisi Olsun Mu ?

1. Evet Yararlı Olur

88,4%
  2. Hayır Gerek Yok

11,6%
  3. Seprom Kullanmıyorum

3,5%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. HZRFN

HZRFN User

2. Fren

Fren Guest

Merhaba,

Düşüncenizi açık bir şekilde anlatmalısınız.

İyi Forumlar...

3. _DODGE_

_DODGE_ User

Olabilitesi var.

+1

4. Xus

Xus User

Güncel

5. anakin5555

anakin5555 User

+1 kesinlikle

6. anakin5555

anakin5555 User

7. DEATSHIP61

DEATSHIP61 User

8. Her ne kadar fi tarihinden kalma bir konu olsada bence gayet mantıklı destekliyorum :)

9. Skylab güncellenmeli, içeriği arttırılmalı ve tüm modüllerin seviye sınırı yükseltilmeli.

10. byzsekaa

byzsekaa User

mesela eskiden skylab'tan gemiye gemiden de skylab a maden gönderebiliyorduk bu geri gelmesi mantıklı olabilir, arge güncellemesi yaparken 1 hafta beklemek gerekiyor argeleri düzenlemek için bu da gereksiz bir zaman yaratık argesiyle pvp argesini değiştirelim derken 1 hafta pvp atmak zulüm oluyor aradaki yüzdeler de büyük yüzdeler.

11. DarkCY

DarkCY User

Seprom, lazer ve roketatarlara dakikalı güncelleme yapsın, kurtulalım artık, 9k seprom hiç birşey değil. En fazla 1 saatte bitiyor, geri dolması çok çok uzun sürüyor.

uçkw bunu beğendi.
  12. uçkw

uçkw User

bencede seprom dakikaya çevrilmesi daha güzel olur

13. bana göre tüm skylabın güncellenmesi gerekiyor günümüz koşullarına pek uyumlu değil rafinede üretilen miktarlar özellikle seprom için arge sıfırlamak istesen 2 hafta beklemen gerekiyor yeniden 50 argeyi dağıtmak için kesinlikle seprom rafinesinin etkinliği arttırlmalı ve biraz daha toplanma kapasitesi sunulmalı 9 k bence az bir miktar

Sayfayı Paylaş