Geri bildirim Seprom Satmak

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ASİL-DENİZCi tarafından 4 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yıllardır beklediğim gelişme geldi. Sonunda artık seprom satabileceğim hem de tanesi 1500 krediye düşünebiliyor musunuz? Çok gerekli ve iyi bir yenilik olmuş tebrik ederim.

takemyhard ve 42TRNoName bunu beğendi.
  2. Gerçekten çok akıllıca bir yenilik olmuş, bunu yapabilmek için nekadar zaman harcadılar acaba, yazık çok yazık.

takemyhard ve 42TRNoName bunu beğendi.
  3. uzayl80

uzayl80 User

bi stmadıgımız seprom kalmışdı oda oldu fakat tasarımlar var kulanmadıgımız asıl onları satmak lazım hala bir çalışma yok hangar tasarım doldu napcaz biz bu tasarımları kulandıgımız 3-5 tane bişe zaten

42TRNoName bunu beğendi.
  4. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Her yapılan yenilik sizin için önemli olmasada oyunun gelişimi ve akışı için yapılması gerekli yeniliklerden biridir. Belirttiğiniz lag sorunu bi nevi hafiflemiş olabilir. Arka planda yatan durumlarıda düşünmeniz gerekir.

Bu durumu merkeze ilettik.

İyi forumlar

5. Belki yeni bir etkinliğin görevi 100.000 seprom sat olacak. Çok akıllıca değil mi :)

takemyhard, 42TRNoName ve Labirent bunu beğendi.
  6. .maxpayne

.maxpayne User

millet seprom bulamaz yönetim sat der bu tam bir oyunculara destek sanırım

7. oben

oben User

Evet bizim için önemli değil oyunun gelişimi için önemini bize açıklasanızda bizde anlasak olurmu..Zaten tepeden tırnağa oyun ekibinin temel sorunu bu mantıksızlık ve hep bir ağızdan birbirine destek yeri gelincede bizlerde sizin gibi oyuncuyuz bilmeme neyiz..ozaman oyuncu gözüyle bakıp yorum yapın.yorumlarınız bana göre mesaj kirliliğinden öte değil..
    Olması gereken seprom satışı değil mademki sınırlama geldi seprom refineri kapasitesinide 100 000 e çıkarıp 1 milyon beslemeyi temin etmekti.ama sizin bunu anlasanız dahi evet doğru demeye cesaretiniz olmayacak biliyorum..iyisimi her şeyi üzerinize alınıp oyun lehinde yorum yapma çabanızdan vaz geçin..bırakında kurallar dahilinde dertleşelim bir şey değişmeyeceğini bilerekte olsa içimizi dökelim...oyun gelişimi için önemliymiş.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Şubat 2019
    Sempatik.57 bunu beğendi.
  8. Seprom satın alma gelseydi çok sevinecektim tanesine 2000 kredi verilecek kadar kıymetli bir madeni satamam.

9. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Sizler burada istediğiniz gibi konuşmakta özgürsünüz.(forum kurallarına uygun olarak) Elbette bizlerde sizin gibi oyuncuyuz inanın siz nasıl dert yanıyorsanız bizlerde bazen dert yanıyoruz. Ancak şunu bilin ki tek yetkimiz forum düzeni sağlamak ve oyuncuların sorunlarına cevap verip gerektiğinde merkeze iletmektir. Sizin fikriniz var ise bunu güncelleme ve fikir havuzu bölümüne anket ekleyerek açmanız ve destek alırsanız bunu merkeze iletebiliriz.

İyi forumlar

10. Selam, arkadaşlar ben birşey öğrenmek istiyorum. Ya ALLAH aşkına bu insanlar bu kadar krediyi nasıl yapıyorlar 850.000.000 1.000.000.000 ya benim sabahtan akşama bir taraflarım terliyor kasacam diye seprom çekiyorum yok promerium çekiyorum yok. Bunlar nasıl yapıyor..

takemyhard bunu beğendi.
  11. Haklısınız laglara ve programlara yıllardır çözüm bulamayan Darkorbit yönetimi, seprom konusunda 2 hafta içinde 2 yeni gelişmeyi nasıl da hızlı bir şekilde işleme koydu görüyoruz. Demek ki bir şeyleri yapmak isterseler yapabiliyorlar. Yapmıyorlarsa yapamadıklarından değil, yapmak istemediklerindendir.

12. takemyhard

takemyhard User

bak bunu herkes belli bi seviyeden sonra çok rahat kasabilir ; mesela benim 22 lvl çarımda 1 milyardan fazla crd vardı ; destekler azaldığı için ihaleye bastım şimdi bile 300k var gemide... yani sabret seninde olur :)

13. Seviyeyle pek alakası yok, vuruşların yüksek olması gerekiyor, nekadar güçlü silahlar varsa ve nekadar çok elit lazer harcarsanız okadar çok kredi birikiyor, birde klan vergi alıyorsa krediler oraya gider, vergisiz bir klan bulun.

14. **PÖH**

**PÖH** User

Aynen öyle pet tasarım diroit tasarım bütün malzemeler boştur işte millet en çok hades yapıyorlar normal lf4 veriyor onuda bi satsak yok işte hangarda dolu oluyor saçma ?

15. uzayl80

uzayl80 User

lf4 ler full oldu şimdi hiper lf4 alıyoz aylık girişlerden millet lf4 için kapı falan yapar biz zahmetsizce lf4 ful yapıyoz :D darısı diğer arkadasların basına gerci 1 senede yaptım lf4 leri deydi bana göre göre kapı yapmakdan sandık acmakdan iyidir zeus gelsin dioz bi bakıyoz lf3 lf4 geliyo :)

16. ...''varolan kredileri eritmeye çalışıyolar sanırım.gelecekte o az krediler değerli olabilir.npc lerin ve kapıların verdiği krediler düşebilir.oyun eski ilk başlardaki gibi değerli olmaya çalışıyor sanırım.hem yenilikçi hem değerlikçi''...

diyecem ama hiç zanetmiyorum böle bişey olacağını :D.

.Paradoks. bunu beğendi.
  17. Çöp satıyorlar dostum cubi yapıp , çöpleri ile saatte 100m fln kasılabilir şeref puanının yüksekse (max 500k) petinde ticaret3 varsa kolayca kasabilirsin

18. -gemi2012-

-gemi2012- User

gölge etmeyin yeterli konuda düzensizlik yok olursa cevap verirsiniz her konuya aynı cevapları duymaktayız bıktık artık gına geldi bana

19. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen karşılıklı tartışmayı sonlandırınız.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.