Seprom Silme Haksızlığı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve muamma03 tarafından 17 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Seprom Silme Sistematik Olsun

1. Evet

oy sayısı 25
    78,1%
  2. Hayır

oy sayısı 7
    21,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. muamma03

muamma03 User

birçok kişinin bugla yapmış olduğu seprom silindi. buna bir itirazım yok ama bu silmeler suporta şikayet edilen gemilerdir. şuanda bir çok gemi var sepromu olupta hala silinmeyen bu durum gerçekten can sıkıcı birileri sepromla rahatça savaşıyor rahat uridium kasıyor seprom sayesinde birileride sarı taşı bile zor buluyor.Nasıl olacağına ekip mi karar verir merkezemi yollar bilemiyorum ama 10 yıllık bir gemide zaten 200 milyon seprom olması imkansız bu durumu sistem üzerinden anlayıp otomatikman tüm seprom buglu gemilerin silinmesini istiyorum halen daha bir çok gemide milyarlarca seprom besli bu durumun düzeltilmesi dileğiyle

2. takemyhard

takemyhard User

tmm hemen düzeltirler sıkıntı yapma :) sanada teşekkür ederler haksızlığı dillendirdiğin için :) kötüyüm ben napiiim :) yorumlarımda kötü oluyo kusuruma bakma :)

EFRASİYAB bunu beğendi.
  3. 18m üstü sepromu olanlar otamatik silinmeli sepromu

4. EFRASİYAB

EFRASİYAB User

18m az dedin birader. 100mden fazla olanlar silinsin.

5. asiller

asiller User

18 varsa kendinde :D

6. bende 3 milyon var kendi emeğimle yaptim. ayrica 18m dememin sebebi hesap yaptim ve 18m ye ulaşmak için kişinin 1 yildan fazla süredir seprom atiyor ve harcamiyor olmasi gerek buda olanaksiz gibi birşey. oyüzden dedim

7. zaten öyle 100m altına göz yumuyorlar. 100m den fazla olanı cheat engine veya başka bir bug ile yapılmasa bile siliyorlar. şahsımda 290m vardı ancak kesinlikle bir program veya oyunu buga sokmak ile değil emek ile yaptığımdı nasıl yaptığımı bahsetmiyeceğim çünkü çekemediler sildiler sizinkinide silerler. artık kimi kestiysem kimin zoruna gittiyse bilemem :) siz siz olun pembe taş besleyin. yakında sarıtaşlarda silinecekmiş :) edit: hayır madem seprom fazlalığına tahammülünüz yok kardeşim yıl olmuş 2018 sistemini ayarla herkesin sepromu silinsin.

8. yönetimin yerinde olsam sepromların tamamını siler herkese de 1.000.000 besleme veririrm. Yapmayanlara ödül yapanlara ceza olur.

9. Merhaba,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar..

10. muamma03

muamma03 User

sizin fikriniz nedir acaba stajyer moderatörüm uygun bölüme taşımışsınız lakin fikirlerinize beyan etseydiniz.

11. takemyhard

takemyhard User

:)) ölmekten gülemedim :)) on numara cevap :)) bide bana diyolar dilin sivri diye :)

12. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.