Seprom üretimi hızlandırılması

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve has11 tarafından 21 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Seprom üretimi hızlandırılsın mı?

1. Evet

oy sayısı 112
    98,2%
  2. Hayir

oy sayısı 2
    1,8%
  1. has11

has11 User

BL de ilk görevde birikmiş Sepromumu verdim ama nasıl olsa skylab ben de yine birikir diye düşündüm ama birikmiyor 10 dakika da atex keserken bitiyor modaratorler sizden ricam sporm uretimini hizlandirir misiniz eminim bu sorunu butun oyuncu arkadaslar yasamaktadir hem orada hic sikmasak x2 x3 elit cephane sikiyoruz bence oyun icin daha karli olacaktir.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ocak 2019
  2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

Iyi forumlar.

3. uzayl80

uzayl80 User

sepromun gemiye gönderim süresi kısalacak + madenlerin levelleri yükseltilecek + depo level yükseltilecek hepsini 20 ye sabitlemişler sepromun deposu 10 binle sınırlı ?? deponun yükseltilmesi lazım acilen 9 bini gemiye gönderiyon 16 saat sürüyor bide bunun dolması var bi okadarda dolmayı bekliyoz olmaz böle sonrada millet bota baglıyo sepromu olan bizim gibilere oluyor hak emekcilere

4. has11

has11 User

Yalnız üretim hızlanması transferi 1250 uri ye yapıyorsun iki sefer 5000 attım mi 100 bin yapıyor oda baya gider .

5. o iki seferlik 5000 atsak bile ben o sepromu 30 dk da bitiririm bitirdiğimde oldu görev yaparken.

6. has11

has11 User

Hızlı üretirse bir daha atarsin 1250 uri ne ki yeterki uretsin

7. Hazır haksız sepromlar silinmişken bu konuyu açmak aklıma geldi fakat indexi kontrol ettiğimde gördüm ki böyle bir konu varmış. +1 ve destek vermekle beraber aklımdakileri ekleyeyim

Arge sıfırladıktan sonra tekrar arge dağıtana kadar 1 hafta kadarlık bir boşluk oluşuyor tekrar arge dağıtmak çok zor hale geliyor.Aynı zamanda saatte 189 seprom üretilebildiği için 48 saatte ancak 9k civarına gelebiliyor.Zaten hali hazırda 1 milyon sınırlaması da var.Bence seprom üretimi 2x hızlandırılmalı yani 24 saatte bir 9k seprom dolmalı veya diğer şekilde 1 seprom = 20 atış şeklinde de 2 katına çıkarılabilir(tabi ki argeye çare olmamış oluyo bu durumda)
    Umarım konu daha fazla destek görür.

8. the_flood

the_flood User

sepromun hızlı üretilmesi tabi ki herkesin dileği olan bir şey ama bu olayın yakın zamanda geleceğini zannetmiyorum.Zaten bir seprom temizliği varken şu arada bu baya zor görünüyor.Tabi bu şahsi fikrimdir.

9. wiset

wiset User

Ben daha farklı bir görüş olarak hem seprom üretiminin hem de depo kapasitesinin artırılması gerektiğini düşünüyorum. seprom üretimi artsa bile günlük depolama 10.000 aşamayacağı için ve günlük harcamalarımız 100.000den fazla olduğu için hiç bir işe yaramayacaktır.

Ancak malesef oyundan yeteri kadar anlamayan moderatör tarafından konunun burada mevcut olduğu belirtilmiş, konu hiç bana danışılmadan kitlenip buraya link verilmiş, aynısı denmiş. ilgili konu BURADA olup göz atabilirsiniz. Ben buradaki konuda "evet" seçeneğini işaretledim ama depo miktarı artmazsa bu hiç bir işe yaramayacaktır.

Ayrıca bu forumda çok ciddi bir moderatör sorunu var.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2020
  10. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Size öncelikle Kuralları okumanızı tavsiye ediyorum. Konunuzu ben taşıdım mesajımdada belirttiğim üzere ''Konunuz Bölüm Kurallarına uygun değildi'' ama siz mesajımın yarısı kırpıp burada asılsız ithamlarda bulunuyorsunuz. Konularınız açtığınız bölümün kurallarına uygun değilse taşıyıp kilitleme yetkisine sahibiz, ayrıca forum içerisinde link paylaşmak yasak olduğundan mesajınız düzenlenmiştir.

Buradaki mesajınızda olduğu gibi bu tarz konulara sadece konu sahibi değil sizlerde ekleme yapabilirsiniz. Raporlara eklenirken diğer kullanıcıların mesajlarıda okunmaktadır.

Uslubunuzu düzeltmenizi öneriyorum.

İyi forumlar.

11. wiset

wiset User

Asılsız değil, itham gayet asıllı. Burayla aynı konu değil dediğim kısım doğru. Aynen bakın moderatörsünüz, her şeyi doğru anlatmanız lazım. Ben iki konu aynı değil dedim. İki konu aynı mı? Seprom üretiminin artırılması önerisiyle, depo kapasitesinin ve seprom üretiminin aynı anda artırılması aynı mı?

Konu kilitli alıntı olmuyor ama mesajınızın ilgili kısmı şu:

"Ayrıca bununla ilgili bir konu zaten İndex'te mevcut, ilgili konuya [Forumda Link Paylaşımı Yasaktır!] ulaşarak destek verebilir ve raporlarımıza eklememizi sağlayabilirsiniz.".

Aynı şey mi tekrar soruyorum. Eğer açtığım konuda bir hata varsa, madem ben bunu bilmiyorum, siz bunu biliyorsunuz, ilgili yerini düzeltmemi istersiniz, örneğin anket herkese açık mı olmalıydı, açık hale getirirsiniz bunu da bana söylersiniz, oldu bitti. Nedir yani bu konu taşıyıp kilitleme merakı?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2020
  12. RobinKudin

RobinKudin User

kişisel korkularımdan ötürü + ve 1 e basmayacağım.

Modum size konu dışı bir soru sorabilir miyim ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Şubat 2020
  13. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Tabiki buyurun.

14. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

İlgili bölüm kuralları size konunuz içerisinde belirtilmiştir. Bahsetmiş olduğunuz düzenlemeler anket oluşturulduktan sonra yapılamamaktadır. Yetersiz bilginizin olduğu durumlarda saldırgan ifadelerle moderatör kapasitesini eleştirmek yerine uygun bir dille sorarsanız size ilgili cevap da verilir ve merakınızı gidermiş olursunuz. Kullanmış olduğunuz üslup nedeniyle sizi uyarıyorum, umarım tekrarlamazsınız. Ayrıca mevcut konu içerisine bundan sonrasında lütfen konudan bağımsız mesajlar atmamaya özen gösteriniz.

İyi forumlar.

15. jessejames

jessejames User

36 lazerle 10,000 seprom 46 dakika durmadan vurunca bitiyor.

Bence depoyu ve uretimi iki kat artirirlarsa daha iyi olur. Boylece 1.5 saatlik lazer suresi olur. Tamiri kesildini yaratik aradiniyla her gun oynayanlar en az 2.5 - 3 saat oynarlar. Ben her gun oynamadigim icin sikinti olmuyor bir sabah bir aksam iki posta atiyorum her gun bol bol seprom var gemide :)

16. +1 güncel sepromun arttırılması şart herşeye guncelleme geldi bi seproma gelmedi

17. evet seprom üretimi ve depo kapasitesi artırılmalı bencede +1

18. 34KAAN34

34KAAN34 User

Skylab Modül ve Rafinerileri 25. Seviyeye kadar arttırılsın. Hem kapasite ve miktar, hemde üretim kızı artmış olur. Full Skylab ile Arge sıfırlayıp yeniden oluşturmak sorun olmaz. Orta seviye gemiler için Full gemiler ile mücadele şansı doğar.

19. Ya da full gemiler katbekat güçlenir :)

Sayfayı Paylaş