Seprom üretimi hızlandırılması

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve has11 tarafından 21 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Seprom üretimi hızlandırılsın mı?

1. Evet

oy sayısı 113
    98,3%
  2. Hayir

oy sayısı 2
    1,7%
  1. 34KAAN34

34KAAN34 User

Onlar zaten semprom zengini. Profil basmak, geliştirmede kullanmak için zaten biriktirme telaşındaki oyuncu lazer beslemesine ayıramıyor. Hiç olmazsa bu sayede onlarda lazer besleyip saldırganı ısırma şansına sahip olur. Şu an dişsiz gibi kalıyor orta seviye oyuncu. Gelişmek için görev yapması fazladan yaratık kesmesi lazım ki aradaki farkı az da olsa giderebilsin. Lazerlerini besleyebilirse daha hızlı ve daha güçlü yaratıkları kesip gelişimini hızlandırabilir.

2. edii__bese

edii__bese User

Dünyanın en parlak fikri olabilir. Kesinlikle yapılması lazım.

3. Oraya sarı taşı da eklemeni öneririm seprom artık lüks oldu, sarı taşın önemi çok arttı çöpleri topluyarak bile harcadığım sarı taş azalıyor, biriken seprom zaten anında bitiyor, seprom boş olunca sarı taş üretimi de oldukça yavaşlıyor bu da büyük bir sorun gemi taşsız savunmasız halde oluyor, köklü bir skylap güncellemesi gelmesi gerekiyor oyuna bir çok şey geldi hasar arttı yaratıkların darbeleri arttı skylap çok geri kaldı oyunda..

4. +1 katılıyorum

5. smoonrise

smoonrise User

Kişisel düşüncem argeyi artık promerium ile yapmak lazım ve ona ek olarak 2 günde bir 9 bn yerine günde 9 bn yada günde 18 bn civarı bir üretim güncellemesi olması lazım yani saat başına üretimi 2kat yada 3 kat yapmaları lazım tabiki gönül daha fazlası olmasını ister ama merkezin yüksek miktar yapacağını sanmam semprom birleştirde sattığı için . Oyumu tabiki evet olarak verdim belki arge ile ilgili fikrimide konuya ekleyebilirsin .

Sayfayı Paylaş