Duyuru SEPROM

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve WanKÜ1 tarafından 29 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. WanKÜ1

WanKÜ1 User

Iyi gunler ;

Bu seprom sikintisina artik bir cozum gelicek mi ? Haftada 2 belki 3 defa 9 bin Seprom cekmek ile savas yapilmiyor. Bu ise artik bir cozum bulunmasi gerekiyor. Ya skylab hizi artmali yada baska sekilde seprom bulunmasinin yolu acilmalidir.

Yaratiktan seprom dusebilir veya gunluk gorevler seprom verebilir

2. HackTroj

HackTroj User

Seprom Sıkıntısı Çekioz,Sarı Taş bile 0,0

3. seprom sıkıntısı ile ilgili belki 50 tane konu açıldı hatta 2-3 tanede ben açtım, yabancı forumlarda da bir numaralı konulardan biri, bu sorunu DO çok iyi biliyor ama sebebi ne hikmetse çözüm üretmemekte direniyor.

4. bari günlük 9000 üretim olsa 48 saatte ancak üretebiliyor bi çare üretilebilir

5. WanKÜ1

WanKÜ1 User

9 bin seproma 90 bin besleme oluyor onun miktari bile artabilir. 90 bin besleme benim 1 gunluk savasima yetmiyor

M£ZAR_KABUL-ANDA bunu beğendi.
  6. 1seprom 100 atış olmalı 1 seprom 10 roket ediyorsa 1 seprom nasıl 10 atış çok saçma

M£ZAR_KABUL-ANDA bunu beğendi.
  7. senin dediğine göre skylabta biriken 9 bin sepromu gemiye atarsak yani 9 bin diyelim. 900.000 atış sepromumuz olur.

Milletin lazerinde seprom eksik kalır mı:)

8. lllecelll

lllecelll User

Seprom gerçekten yetmiyor çok çabuk bitiyor beklemeside ayrı bi dert

9. lllecelll

lllecelll User

dakika olsa bence daha güzel :)

10. Merhaba,

Bu konuda Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümünde konu açınız.

Gerekli desteği görürse, biz bildirimlerimize ekleyeceğiz.

İyi forumlar..

11. e bunun sana ne zararı var oyuncular rahat etmesinin ? sen herhalde oyuna 3 günde bir girip kıtlık çekmeye razısın

12. bi zararı var dememişim o cümlemde. Dediğim gibi, sepromlu lazer eksik kalır mı milette. Ne biliyim bi ayrıcalığı kalmaz herhalde dostum blemiyorum

13. bence olmamalı çünkü bu durumda herkesin sepromu olur sepromu oyundan kaldırsınlar herkese %60 güçlendirme versinler o zaman mantıksız evet olsa güzel olur daha çok kasardık ama sürekli sepromlu olmakta sepromun etkenini ve skylabı tamamen bitirir bence.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.