Geri bildirim seref argesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve fath_12 tarafından 17 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. fath_12

fath_12 User

merhaba

argede serefe basmanın faydasını amlata bilecek varmı yada basmasakta olur mu ?

2. Şeref veren arge acımasız argesi ve 2 bölümden oluşur.
    Şeref istiyorsan tabiki yararlı bu durum sana bağlı.

Eğer Uzaylı avcısına arge vermek istiyorsan Acımasız I'i tamamlaman zorunlu. Dizilimi neye göre yapacağına bağlıdır.

3. fath_12

fath_12 User

rutbe yapmak istiyorum ve 2 kısımdan olustugunu biliyorum sadece bunun rutbede etki payı ne kadar onu degerlendiemek isriyorum

4. Şirket değiştirmek istediğinde şeref düşeceği için TP kasman daha yararlı olur. Sadece Gazi'ye 5 arge vermen yeterli %12 tp bonusu verir.

5. ***DEHA***

***DEHA*** User

Merhaba,

Rütbe kasmak için şeref kasmak çok önemli bence arge dagılımını da şeref üzerine dizerseniz büyük etkisi olacagını göreceksiniz

Keyifli forumlar

6. deha modun da dediği gibi gerekli argeleri verirseniz arge sayesinde %33 daha fazla şeref alırsınız

7. Aliens

Aliens User

Tecrübe Puanının rütbeye etkisi şöyle; 100.000 Tevrübe Puanı 1 Rütbe Puanı verir. 100 Şeref Puanı ise size 1 Rütbe puanı verir. Benim kanaatimce rütbe için ve sık sık şirket değiştirmeyecek iseniz Acımasız Ar-Ge'ler bütününü Fullemenizi Şiddetle tavsiye ederim.

8. fath_12

fath_12 User

arge konusunda vardıgım son sonuc seref oldu zaten basılı isi son 2 kaldı 45 arge olucam bu vesile ile tesekkürler
    rutbe konusunda gemi hazerfen diroit kıdemli dedtek %50 dagirilmis ve normal seref ceke r isem baracahim arge destegi ne olur ?

9. Aliens

Aliens User

Erişenileceğiniz tek Maks değer %125'tir. Size tavsiyem aynı şirket üyeleri ile Hades'e girmenizdir. Orada hepinizde dağıtılmış şeref desteği var ise 600.000'den fazla şeref almanız mümkündür.

10. fath_12

fath_12 User

tek basima kappa kapisi yparsam ayni puani almis olmazmiyim peki sonuc olarak grupta biri olur ise yine bir sekilde geliyor diye biliyorum yada low yapsam hoc galaksi kapiai yapmadan daha yararli olmaz mi

11. Aliens

Aliens User

Hades kapısını açmak hem ucuz hemde yapımı kolaydır. Rütbeye oynamak istiyor iseniz sizin sadece Alpha, Beta, Gamma ve Hades yapmanız gerekir. Kappa şerefi iyi verir lakin açma masrafı yüzünden hades ve Muhteşem Üçlüye göre daha az şeref kasılabilir. LoW'da rütbeye oynamak istiyor iseniz pek iyi bir seçenek değil. Daimi kapı dönün. Boş zamanlarda da hep adam kesin ve Cubikon-LoW dönün. Öyle rütbe yapabilirsiniz. Ayrıca hedeflediğiniz rütbe ve bulunduğunuz rütbeyi ayrıca rütbe puanınızı belirtirseniz daha detaylı yardımcı olabilirim.

12. fath_12

fath_12 User

ben suan acemi binbaşıyım ama ilk olark tek yıldızı almak istiyorum :) albay olmak beni rahatlatacak diye bilirim.rutbe puanım 990 suan

13. Bende 700e yüzbaşı olunuyor sen 990la acemi binbaşısın :D

14. Aliens

Aliens User

Bende Kurmay Binbaşı 1.870.000 istiyor. Acemi binbaşı ise 1.154.000 civarında. Aşırı yüksek.

15. fath_12

fath_12 User

aslında kurmay binbaşıda cok değilmiş. demekki %50 destek geldiğinde full kappa dönsek yada alfa beta gammadan çıkmasak ıyı rütbe kasa bilirz. :) en azından 1 günde 10 kere kappa baya ılerı atar dıye düşünüyorum

16. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bize gore dusuk sanslisin kurmayi 2.450 acemisi 1750 gibi :)ve bu aralikta online cok gecmek zorlasiyor :D daha yukarsi ise hayal ,keske orda baslasaymisim.

17. Aliens

Aliens User

Server?

18. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

meshur tr1 :D

19. Aliens

Aliens User

İlginç.

20. fath_12

fath_12 User

ama server fark etmıyor online olduğun sure boyunce patlamadan kapı donup yada cubiden ala bılecegın en ıyı şerefi alıp yapmak lazım yoksa diğer npc lerden uber talon uber lokum haricinde yaratık kesmek rütbe için bir anlam taşımıyor.
    oyun bu sekılde oynamaya devam edersem kapı üzerine kurulu olacak tüm dark oyunum :D bir acıdan iyi bir acıdan kotu insan sıkılıyor bir yerde rütbeyi oyunda diğer oyunculara göteremedikten sonra bır anlamıda kalmıyor .
    apollo18 destegın ıcınde teşekkür ederım güzel yorum yapmıştın senın dedıgın gıbı kapı cubi low rütbe ıstıyorsan arge ve kapı he bırde tek kasılmak onemlımıs.

iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.