Şeref Bugu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Veysi tarafından 5 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. 3 aydır oyunun çözülmemesi en büyük kanıt bundan daha iyi bir kanıt olacağını sanmıyorum ;)

  Peki sizce yeterli bir kanıt değil mi (shock)
   
 2. lllecelll

  lllecelll User

  hey yavrum hey :D
   
 3. 20 saatte general olmak (shock)
   
 4. Veysi

  Veysi User

  sayın admin bakın bunlar cheif generali 22 saatte yapıyorlar hepsini geçtim adamlar otomatikmen tüm rütbeleri değiştiiriyor ve herkesin rütbesi azalıyor benim çektim uridyumlar şeref veren paralarımı senmi vereceksin bu ne kadar uzayacak kimse yokmu almanyadaki vazıfsız ekipten düzeltemiceklermi haram olsun paralar ramazan ayında hakkımı helal etmiyorum almandaydaki beyefendilere bollll ateşeler dileriim ve şeref bugu yapablarada .

  bizde yıllardır bi albay olmaya çalışak herşey harbidende ortada mod bunu yollasın almanyadaki ekibe direk banlasın linkler oda suporta yolluyoz beklioz yıllardır bekliceğiz ben şuan buglu gemiler banlanana kadar bi üst ve bi alt rütbemi bilmicem bukadar bi saçma olay varmı ya

  mod al direk rapor et 3 senede anca hallederller size lafım yok almanyadaki vasıfsızlardır çağrım
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 May 2020
  lllecelll bunu beğendi.
 5. Labtek38

  Labtek38 User

  Bakın kuipfer bugu nasıl 2 günde kapatıldı (gerçekten tebrik ediyorum). Bunun da nasıl yapıldığını bilmeyen kalmadı. teknik olarak engelleyemiyorsan. yapılma yoluna bir taş koyun. Eksi şeref görevini bu açık kapatılana kadar kapatın bu kadar badit birşeyi yapmıyorlar. Ve bunların sistemsel olarak tespit edilebildiğine inanmıyorum. Oyuncular tarafından tespit edilip şikayet edilenler supportun keyfi geldiğinde belki banlanıyor belki banlanmıyor. Bunun takibini oyuncular yapamaz. Gözden kaçanlar ne olacak?
   
  lllecelll bunu beğendi.
 6. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Söylediğiniz sorunların genel sorunlar olduğunu, Türkiye Takımına karşı bulunmuş olduğunuz ithamların tekrarında gerekli cezai işlem uygulanacağını belirtmek isterim.
  Mesajlarınız tarafımca birleştirilmiştir. Forum Kuralları gereğince alt alta yazmak yasaktır. Daha sonra oluşturacağınız mesajlarınızda bu kurala uyunuz.
  Support Takımımıza iletilen hesapların Takımımızca inceleneceğini daha sonra da gerekli raporlamaların yapılacağını belitmek isterim.
  Haksız kazanç elde eden oyuncular hakkında en kısa sürede gerekli cezai işelm uygulanacağından emin olabilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
  Luminous bunu beğendi.
 7. TR takımına ait en ufak bir şey demediğim halde bu sonuca nasıl vardınız merak ediyorum :D

  Eğer banlamak için neden arıyorsanız banlayın çok şükür kimseden korkum yok.

  Ben orada türk adminlerinin bile artık genel merkezin bizi yani TR oyuncuları dikkate almadığını söyledim ki bu doğru.

  Eğer bugün değil yarın TR adminleri iş yapmazsa yine doğruları söylerim.(Şuan sevdiğim adminler Paradoks ve Minerva ki ikisi de ellerinden gelenin fazlasıyla yapıyorlar)

  Yukarıda belirttiğim gibi bu yazımdan banlayacaksanız banlayın sıkıntı yok.
   
 8. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Belirtmiş olduğunuz ithamın Merkez Ekip ile ilgili olduğunu belirtmek isterim. Buranın Resmi bir DarkOrbit Forum Kanalı olduğunu da hatırlatmak isterim. Bu tür ithamlarda bulunmamanız gerekmektedir.

  İyi Forumlar.
   
 9. Veysi

  Veysi User

  modum en kısa süre dedığınız ne kadarlık bır süre çünkü bugu yapan her saat başı artıyor lımsede rütbe kalmıcak
   
 10. Moderator de bilmiyor ki en kısa süre dediği belki 1 gün içinde belki 1 yıl içinde belki 3 yıl içinde belki de hiç zaten banlamaları merkez ekip yapıyor moderator sadece olacaksa olur diyor o da Allah kerim . :)
   
 11. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Ben olsam bende merak ederdim. Fakat imzaladığımız gizlilik sözleşmeleri dahilinde sizlere Merkez Ekip "Şu konu hakkında şu raporu oyuncular ile paylaşın" demediği sürece herhangi bir şirket içi yazışmayı paylaşamamaktayız.

  İyi Forumlar.
   
 12. Viraaa

  Viraaa User

  sana burda seref bugu nasil yapilio diye soran oldumu.bilmeyenlerde ogrendi sayende...biz engellemeye calisiyoruz sen yaymayami calisiosun?
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 May 2020
 13. BlueSparkk

  BlueSparkk User

  ***? Yukarıda Latbek adlı oyuncunun yazdığını okur isen adamın zaten nasıl yapıldığını anlattığını görürsün. Bir önceki konudada dediğim gibi. Bir şey yazmadan önce, bir öncekileri okumayı öğren.
  Sırf birilerini küçük düşürüp, sırf ban alsınlar, en iyisi ben olayım diye yanıp tutuşuyorsunuz. Daha doğru düzgün Türkçe kelimeleri yazamayıp, burda insanları küçük düşürmeye çalışma.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 May 2020
 14. Viraaa

  Viraaa User

  o adamin yazdigini okudum.sen kendi yazdiginla onun yazdigini bi karsilastir.aradaki farki anla.
   
 15. BlueSparkk

  BlueSparkk User

  Tamam canım haklısın, sizin köy daha büyük, en iyisi sensin, en büyük sensin, en iyi rütbeyi sen hakediyorsun, oyun birinciside sensin. Tamam.
   
 16. _Zeronix_

  _Zeronix_ Guest

  devlet sırrı değil bu arada, darkorbit yaz boşluk bırak istemeden öğrenirsin,boşuna tartışmayın aranızda
   
  BlueSparkk bunu beğendi.
 17. Themis.

  Themis. Guest

  Merhaba,

  Sizlere buranın Darkorbitin Resmi forumu olduğunu hatırlatmakta fayda görüyorum. Kurallar gereği forum içerisinde bug paylaşımı yapmak yasaktır. Bu sebeple mesajınız ile ilgili gerekli düzenlemeyi yapmış bulunuyorum. Lütfen bu gibi davranışların devamını getirmeyiniz.

  Ayrıca lütfen uslubunuz ile ilgili gerekli düzenlemeleri yapınız.  İyi forumlar.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 May 2020
 18. Veysi

  Veysi User

  gereklı cevabı aldığımı düşünmüyorum modum banlanacak kışılerın ne kadarlık bır süre ıçınde banlanacaklarını sordum elınızde kesın bırşey varmı ve gereklı cevabı ben ve do oyuncuları gönül rahatlığıyla almadığım sürece konunun kıtlenmesını İSTEMİYORUM
   
 19. Themis.

  Themis. Guest

  Merhaba,

  Şuan bu konu ile alakalı elimizde herhangi güncel bilgi yok, takım arkadaşlarım zaten sizlere gerekli cevapları vermiş durumdadır.

  İyi forumlar.
   
 20. Veysi

  Veysi User

  bakın modum hepsını sızde görüyorsunuz bu kadar çaresızmıyız gemıler banlanana kadar haksızlık yapmayan önümdekı ve arkadamdakı rütbe puanının nerden görecem ben rütbeye oynayan bırkışı olarak söylüyorum her şeref desteğı geldığınde ürıdyum çekıp para yatıran ve emek veren kışı olarak söylüyorum bu kadar ÇARESİZMİYİZ gereklı cezaı ışlemler ne zaman yapılacak ALLAH bılır o zamana kadar rütbemde gıder oyun şevkım çoktan gıttı gerçekten ışın cıkı çıktı modum bılıyorum elınızden sızınde bızımde bırşey gelmıyor ne yapalım oyunumu bırakalım o kadar emek ve yatırıdığım paralardan sonra bugun bırı bıtıyor dığerı başlıyor vallahı bılllahı bıktım ya

  craft bugu gelıştırme bugu choromın bugu herşeyın bugu çıkmış darkorbıt ekıbı bunların onune geçmek ıçın adımlar atıyorda neden şeref bugunu kapatma ıçın bırşeyler yapmıyor
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 May 2020

Sayfayı Paylaş