Şeref Bugu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Veysi tarafından 5 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Mesajlarınız tarafımca birleştirilmiştir. Forum Kuralları gereğince alt alta yazmak yasaktır, lütfen bu kurala uyunuz.
  Daha önce de bahsi geçen buglar ile ilgili Merkez Ekibin bir aksiyon planının olduğunu ancak imzaladığımız Gizlilik Sözleşmeleri gereğince açıklama yapamadığımızı belirtmiştim. Yapılan buglar ve yararlanılan oyun hatalarının tespit edilmesi durumunda direkt olarak gerekli aksiyon uygulanmaz. Gerekli raporlamalar yapılır, yapılan işlemler ve yazılımsal sorunlar tespit edilir.

  İyi Forumlar.
   
 2. Veysi

  Veysi User

  Evet tagı açalı 1 hafta olmuş tagı açmadan *** hiçbir bilgi paylaşılmıyor do oyuncularıyla yaklaşık 1 senemi ne önce açıklığı şeffaflığı ortadan kaldıracak GİŞ SÖZLEŞMESİNİ mecburen kabul ettirdiler kabul etmesen o kadar emek verdiğin hesaba erişemicektin N/A bu saatten sonra ben oyunu bırakıyorum adamlar bug yapıyor bug yaptıkları yanına kar kalıyor.Örneklerini gördük
  N/A
  Dediğim gibi foruma son yazışım *** .zararın neresinden dönseniz kardır.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 May 2020
 3. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Mesajınız tarafımca düzenlenmiştir. Forum kuralları gereğince kullanmış olduğunuz üslup yasaktır. Buranın resmi DarkOrbit Forum Kanalı olduğunu hatırlatmak isterim. Mesajınızın içeriğinde bulunan provokasyon yazıları ve galeyana getiren sözcükler sansürlenmiştir. Belirtmiş olduğunuz Bugların teşvik içerici olduğu sebebi ile gerekli sansürleme işlemi yapılmıştır.
  Suiistimal edilen yazılımsal hatalar konusunda gerekli raporlamalar yapılmıştır. Merkez Ekibin bu sorunların farkında olduğunu tüm Program Hatasını istismar eden oyuncuların gerekli cezai işleme er ya da geç maruz kalacağını söylemek isterim. Belirttiğiniz buglar hakkında gerekli yaptırımlar uygulanacaktır. Bunu önceki zamanlarda da görmüş olup Kabul Ettiğimiz Oyun Kuralları gereğince bunun yapılmasının yasak olduğu kesin ve net bir şekilde belirtilmiştir. GİŞ kuralları açıktır. Kabul edip etmemek siz oyuncuların takdirine kalmıştır.

  İyi Forumlar.
   
  ateistkeci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş