Bug cezaları hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve AGABEY tarafından 3 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. AGABEY

AGABEY User

biz efendi efendi konuşuyoruz sustuk diye hemen banlamalar haklı denildi bu yanlıştan dön darkorbit mağdur olan yüzlerce oyuncu var orada kapıyı sömüren 5 oyuncu yüzüne yüzlerce gemiye ceza veremezsiniz!!!!!

Mr.User ve yıldo69 bunu beğendi.
  2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle konu başlığınızı düzenledim. Bu konu üzerinde bir çok kez açıklama yapıldı. Hesaplar tekrar incelenecek ve yapılan yanlış bir ceza uygulama varsa düzeltilmesi yapılacaktır. Duyuru detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

3. modum kaç haftadır bu durumu dile getiriyoruz halen hiç bir acıklama yapılmadı. Sırf inceleme sağlıklı olsun diye ne gemi modülü birleştirip satıyorum ne rinuks takipci harcıyorum. Gemiyi zerre kasma isteğinin içimden gelmemesi de cabası. vipi bitmiş indirimi bitmiş diyorum neden kasayım bu saatten sonra böylesi bir durumda almak içimden gelmiyor, bir yandan diyorum düzeltirler sabredeyim ama her geçen gün biraz daha kopuyorum şahsen oyundan.

Mr.User bunu beğendi.
  4. KAFKAS-BJK

KAFKAS-BJK User

Haklı bir isyan benim gemimde öyle silindi herhangibir bugla alakam olmamasına rağmen bende ceza aldım . Son kez incelemeye gidicek bug yapan birisi olsa kazandığı yanına kar diyip susardı ama ne yazıkki hiçbirşey yapmadan oyunun en ağır cezasını aldık. Ne yaptıkta aldık lazerimin hakkından fazlasını aldıysam gemimi komple kapatsınlar. Teknik ekip nerde yanlışlık yapıyor neyi açık olarak görüyorsa açıklamalı sıradan oynadığımız oyunun harici oyun oynamadık ne olduda ceza aldık .

agnostiklive bunu beğendi.
  5. AGABEY

AGABEY User

arkadaşlar biz sesimizi duyurmazsak kimse bizle uğraşmaz adamar banlamalar haklı dedi kenara çekildiler emeklerimizi bu kadar çabuk kenara koymalarına izin vermeyelim

besyo bunu beğendi.
  6. azkaplan

azkaplan User

Arkadaşlar bug yaptığınızı size ispatlayarak mı ceza veriyorlar? Yoksa incelemede bulunduk bug yapmışsın mı deyip ceza veriyorlar? Kanıtları var mı açıklıyorlar mı merak ettim.

7. formami01

formami01 User

arkadaşlar hesabıma giremiyorum hesabımın kullanıco adı ve şifresini giriyprum tekrar giriş sayfasına atıyor ama dier hesabıma girebiliyorum yardımcı olurmusunuz

ben de ebedi kapıya girmiştim ondan sonra böyle oldu ban yemiş olabilirmiyim zatrn kapıya girer girmez patladım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Aralık 2020
  8. Mr.User

Mr.User User

Bu işin sonu nereye varacak gerçekten merak ediyor insan.

Bekliyorum sabırla.

Her gün skylaptan sepron çekip, 30-40 botu kesip çıkıyorum. Oyun bana açık söyleyim bir şey ifade etmemeye başladı. 24 LWL hesaptan farkım ne artık?

1 yıla yakındır zaten kapı yapmıyordum. Yaratık kes kes nereye kadar.

Millet 24 saat zaten hesaplarını ya serverlerde yada 3-4 kişi olarak kullanıyor. Rütbe konusunda amacımda yoktu.

Midefire bir kaç kişinin tekelinde. adamlar bitmeyen sepromlarıyla zaten Rütbede farkı her geçen gün arttıkça arttırdı...

Sonuç olarak,

Darkorbite benim şuanlık bir güvenim kalmadı. Aslında 2-3 senedir yoktu da şu anlık diyelim yinede.

Yarın başka bir Bug, 1-2 hafta görmezden gelinip ardından toplu bannlama yapmıyacağının garantisini kim verecek bana?

Kaldı ki burada söz konusu olan bug kaç gün sonra fark edilip acaba kapatıldı?

Konuşulacak çok şey varda bekliyorum...

Falcon8080, agnostiklive ve keskinniyo bunu beğendi.
  9. formami01

formami01 User

hesaba girmeye çalışınca giriş sayfasına atıyor ban yemiş olabilirmiyim

10. Mr.User

Mr.User User

Chromeden ac oyunu.

Eror sayfası açılınca linke bak.

Eğer 99 la bitiyorsa kalıcı, 98 le bitiyorsa süreli bann diye biliyorum.

11. GG bugu ile millet milyonlarca uri kastı etti üstü kapatıldı, seprom bugu üstü kapatıldı,bot kullanımı aşırı derecede,tututucu program kullanımı desen kimsenin bir şey dediği yok ama kapıya girip patlayıp cıktık diye şp leri sıfırlıyorlar. Diğerlerinin dayısımı varda bişey yapılmıyor bu cezalandırma bize işliyor hemde sucsuz yere!

12. AGABEY

AGABEY User

Arkadaşlar bize 2 ticket atıp ceza haklıymış diyip susturmaya çalışıyorlar ancak bi haksızlık var sesimizin yetiştiği kadar anlatacağız ve susmayacağız darkorbit bir daha incelesin cezaları BUG YAPMADIK YAPMAYIZ KAPIYI SÖMÜRÜENLER İLE KAPIDA PATLAYANI AYNI TERAZİYE NASIL KOYARSINIZ???

besyo bunu beğendi.
  13. Ben de her gün bu kapıyı yapıyorum neden bana ceza vermiyorlar. Üstelik kapıdan dolayı ban aldığınızı nereden biliyorsunuz. Oyunda kamufle almanın hiç bir anlamı kalmadı, her taraf oto dolu, bitmeyen seprom, milyon gg vs. daha bizim bilmediğimiz neler vardır. Burada yapmadım falan diyenlerin hiç birine inanmıyorum. Birini yapmadıysan öbürünü yapmışsındır. Herkes ebedi kapıda bot kontrol çıkmasından şikayet ediyor. Günde 70000 urilik kutu topladım, 600 gg pala kastım, ebedi kapı yaptım, bir defa bile bot kontrol çıkmadı. Diğer oyunculara neden çıkıyor. Cezalar çok iyi olmuş. Eğer DO oyuncunun hakkını korumazsa oto ve bug kullanımı artar.

Mecnunç bunu beğendi.
  14. besyo

besyo User

aynen katılıyorum. hiç bir şey yapmadığım halde ceza veriyolar itiraz ediyoruz. neden ceza verdiklerine dair açıklama yok. sadece itirazınız geçersiz diyor

katılıyorum aga aynı durumdayım

herhengi bir açıklama yok sadece ceva verdik oldu bittiye getiriyolar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Aralık 2020
  15. Viraaa

Viraaa User

o cezalar sadece bugla alakali degildir.

16. ST_LimVox

ST_LimVox User

En Büyük suç darkorbitin. Test serverine getirmeden ani bir açıklama ile oldu bittiye getirdi ve kapıyı aktif hale getirdi.
    İlk başlarda kapı 30. dalgalara gelince x1 e atıyordu. İndroctine hızlandırıcı gibi şeyler kapıdan çok az verilmesi ise yanında cabası.
    Çok amatörce bir etkinlik hazırlamışlar. İşin kötüsü ise bu kapının kalıcı olması.

17. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Arkadaşlar sizlere sürekli sürekli aynı açıklamaları yapmak artık istemiyorum ve bu son açıklama olacaktır. Tekrarında sürekli spam yapmanızdan dolayı forum hesaplarınıza cezai işlem uygulanacaktır. Hesaplar tekrar incelenecektir ve bir yanlışlık varsa düzeltilecektir diye bir önceki mesajımda da belirtmiştim. Eğer ki bir yanlışlık yok dendiyse size support tarafından cezalar haklıdır ve bunun üzerine sürekli aynı şeyi söylemeniz bir şeyi değiştirmeyecektir. Sizler sorunu bir kere de iletseniz bin kere de iletseniz aynı incelemeler ve çalışmalar yapılmaktadır. Tekrar tekrar aynı konuları açıp aynı yorumları yapmanız forum üzerinde boş kalabalık yapmaktadır ve diğer arkadaşların sorunları, soruları, istedikleri yardım gözden kaçabilmektedir. Kendi sorunlarınıza gerekli cevaplar verildiği için bundan sonrasında sadece bekleyiniz. Forumdan yapılacak duyuruları ve supporttan gelecek cevabı beklemek dışında yapabileceğiniz ve yapabileceğimiz bir şey bulunmamaktadır.
    Hesabınız banlanmış olabilir. Detaylı bilgiyi supporta bilet atarak öğrenebilirsiniz.

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

agnostiklive bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.