Şeref Kasma Taktiği

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve __ßy_CeSeTT[ŹΛŹΛ] tarafından 16 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Öncelikle herkese İyi oyunlar.

Şeref herkesinde bildiği gibi rütbe atlamamıza büyük önem tanışan diğer maddelerden biridir. Şeref kasmak için aşağıdaki yolları izliyorum.

1. Arge Şeref dizili
    2.
    *G-Champıon(%5 Hasar +%10 Şeref) kullandığım
    *G-Surgeon(%6 TP + %6 Şeref + %6 Hasar)
    *G-Exalted (%10 Şeref)
    3. Diroit düzeninde ise
    *Kıdemli Oluşumunu (%20 Şöhret Vs.) kullandığım
    *Kıskaç Uçuş Düzeni(%3 Hasar+%5 Şöhret)
    4. Kappa Kapısı (Max. :1500 GG Cumartesi günleri açıyorum.)
    Normal Günde :325.000 Şeref
    Pazar Günleri :650.000 Şeref
    5. Sadece Pazar Günleri Destek Çekiyorum.
    HON-BO1
    HON-BO2

Şeref Kasmak için izlediğim yol bunlar arkadaşlar. Sizlerinde Şeref veya rütbe kasmak için izlediğiniz yollar var ise bizimle paylaşa bilir misiniz. Sizlerden ricamdır.

Saygılarımla Herkese İyi Oyunlar...

2. Sadece şampiyon gemisini kullan.
    Diroit sadece kıdemli kullan. Yaratıklardan gelenlere pek takılma.
    Kappa yapman zarar bence Hades yapman daha iyi olur.
    + Olarak %50 çekebilirsin.

3. Aery

Aery Guest

Merhaba,

[˚°ºKIZIL€LMAº°˚] nında dediği gibi %50 şeref güçlendiriciside çekerseniz daha yarayışlı olabilir ek olarak kappa kapısı değilde hades kapısı yapmanızı tavsiye ederim. Kappa kapısına göre daha fazla kapı yapacağınızdan daha fazla şeref kasmış olursunuz.

İyi forumlar.

4. ekstra olarak x6 ve x8 de belirli saatlerde çıkan yaratıklardanda tek günde (hepsini yakalayıp keserseniz) 600k şeref desteksiz ve tasarımsız kasabilirsiniz tabi hepsini yakalarsanız 4.400.000 civarı şeref yapar 1 günde :D desteksiz tasarımsız tanesi 100k şeref veriyor günde 3 defa 3 şirketede atar ben yeni başladım bunları kesmeye pet bulucuyla çokta kolay bulup imha edebiliyorsunuz x8 dekilerde 50k uri veriyor x6 dakilerde 35 oil bunlar şerefin yanında ekstra olanlar

5. Bu yaratıklar kaç dk da bir çıkıyor ve çıktığını nerden anlıyoruz

6. Kappa yerine Hades yapmanız daha mantıklı olacaktır. Hades şp yönünden en karlı kapıdır. :)

7. EsMichR53

EsMichR53 User

kendi izledigim yolu söylemek gerekirse
    %20 kıdemli+%20 bo1-b02 + %10 gemi = %50
    %25 arge (%25 diye biliyorum şeref argesi ) +%50 şeref destegi =%75
    grup 7x5=%35
    Ephon 100 = %100 tp ve şeref

geçenlerde 30k enerji biriktirip zeta açtım+indirim vip bastım =23 zeta yaptı +1 epsilon
    toplam %50 şeref ve tp +%20 tp şeref bo1 bo2 + %10 şerf gemi = 23m şeref +1.000.000.000 civarı tp yaptı bu tabi degişebilir

size onerim 100luklerde 10uncu gorevi ephon 100le yapmak
    5-2 gorevlerini yapmak
    kapı görev kalmayınca yapılsa daha iyi

__ßy_CeSeTT[ŹΛŹΛ] bunu beğendi.
  8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Bununla ilgili bizlerle paylaşılmış resmi bir bilgi bulunmamaktadır. Dilerseniz bu konuda oyuncularımızın tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

İyi forumlar.